150 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Odysseus ****

Poloha

Rodinný hotel nacházející se na vyvýšenině, která nabízí úžasné výhledy na celou Paleokastritsu (popis letoviska na str. 99) a nádherné pobřeží. Hotýlek byl několikrát rekonstruován, je opravdu velmi pěkný a zařízený v řeckém, ale modernějším stylu. Osazenstvo hotelu je milé, vstřícné, ale zejména rodinného přístupu. V Paleokastritsi není žádné centrum, nejbližší supermarket je přímo u hotelu. Nejbližší taverna je vzdálena cca 100 metrů.

Vybavení

V areálu hotelu je velká hala s recepcí a restaurací, internetový koutek za poplatek, wifi zdarma, velká televize, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), zahrada v zadní části hotelu. Hotel pořádá minimálně dvakrát týdně večerní akce, jako je řecký večer, či posezení u živé hudby.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko) jsou zařízené velmi pěkně, jsou prostorné a velmi světlé. Součástí pokoje je malá lednička, TV se satelitem, klimatizace za poplatek (5 Euro/ den/ pokoj), koupelna (sprcha nebo vana, WC, fén). Každý pokoj má velký balkon s výhledem do zahrady, nebo na moře (cenově rozlišeno).

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Jistě budete velmi spokojeni, neb snídaně je velmi bohatá a stejně tak večeře nabízí celou škálu evropských, ale hlavně řeckých specialit.

Pláž

Vzdálenost od nejbližší oblázkové pláže je 100 schodů pod hotelem – kde se nachází malá pláž, od centrální pláže Paleo je hotel vzdálen cca 450 metrů.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Korfu