Hotel Olympia

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Hotel Olympia Spa & Wellness

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Mariánské Lázně

Umístění

Luxusní hotel leží v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny nedaleko Zpívající fontány

Hotel

V hotelu jsou dvě restaurace, Lobby bar, internetový koutek, špičkově vybavené Spa & Wellness centrum nabízí relaxační a wellness procedury, přístrojovou terapii, masáže, bazén se slanou vodou, protiproud, masážní vodní lůžko, několik druhů saun a vše pod odborným dohledem lékařů, terapeutů a dalších odborníků. Léčebné procedury jsou prováděny každý den. Celý hotel je nekuřácký.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje Standard s příslušenstvím, TV, telefon, WiFi, trezor, minibar, fén

Stravování

Dle programu, snídaně formou bufetu, obědy - servírované čtyřchodové menu dle vlastního výběru z hotelové nabídky, večeře formou bufetu (neděle - pátek) nebo servírované čtyřchodové menu dle vlastního výběru z hotelové nabídky (sobota)

Nabídka programu

SPA BALÍČEK – 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x přírodní slatinný zábal částečný (20 min), 1x klasická masáž celková (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS PRO DVA - 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

OLYMPIA DELUXE – 2 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO regenerační celotělový zábal z růžového jílu (40 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO Spa pedikúra (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

OLYMPIA DELUXE - 3 noci 
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO regenerační celotělový zábal z růžového jílu (40 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO Spa pedikúra (50 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS DETOX - 3 noci 
ubytování s polopenzí, 1x plná penze,1x antistresová masáž (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

WELLNESS BEZ STRESU - 4 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x antistresová masáž (50 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

SPA BALÍČEK - 7 noci
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x antistresová masáž (50 min),1x reflexní masáž plosek nohou (25 min), 1x Hot Stone - masáž lávovými kameny (50 min), 1x aroma masáž (50 min), 1x Spa manikúra (25 min) NEBO 1x Spa Spa pedikúra (50 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).

SMART POBYT – 1 noc (počet nocí není omezen)
ubytování s polopenzí, 1x plná penze, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). 1x SMART Bonus - 25 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.

VÁNOČNÍ SMART POBYT 23.12. – 27.12.2020
SILVESTROVSKÝ SMART POBYT 29.12. – 02.01.2021
4x služby SMART pobytu na 1 noc + vánoční nebo silvestrovský příplatek.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Parkování - v hotelové podzemní garáži za poplatek v omezeném množství (nutno rezervovat předem) nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek a bez předchozí rezervace
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Olympia Spa & Wellness ****
  • Lokalita dle CK: Karlovarský kraj
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 640 501
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

0/ 5 11 recenzí


Ivana červen 2018
Iva. Se vším jsme byli velmi spokojeni, s manželem jsme si chtěli trochu odpočinout a krátce relaxovat. Vše v hotelu tomu napomáhá, och... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Olympia Spa & Wellness
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
5 100 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 640 501

Zájezd

dospělá osoba
2
5 100 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč