800 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Olympus ****

Charakteristika

komfortní hotel leží v klidné části letoviska a je určen i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (20 m2) - SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, wifi, balkon. dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky - SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, wifi, balkon. dvoulůžkové pokoje SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, wifi.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou švédských stolů, obědy (za příplatek) a večeře formou švédských stolů. U jídla zahrnuto v ceně 0,5 l vody/ osoba.

Služby

recepce, výtah, Wi-Fi připojení, restaurace, bar, zahrada, bazén pro dospělé a pro děti (19/5-15/9), sluneční terasa, dětský koutek, animační programy pro dospělé a pro děti (cca 19/5-8/9), fitness.

Parkování

u hotelu (do vyčerpání míst), garáž (na vyžádání) 4 €/ den.

Vzdálenost od centra

400 m.

Vzdálenost od pláže

800 m. Po letovisku jezdí vláček, který můžete využít k dopravě na pláž (zdarma).

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

nepovoleno.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko