Hotel Orel

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Hotel MPM Orel

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Moderní hotel s živou atmosférou leží v centru Slunečného pobřeží. Od krásné písečné pláže s širokou nabídkou vodních sportů ho odděluje plážová promenáda. Centrum letoviska nabízí spoustu obchůdků, kaváren, barů, restaurací a zábavních atrakcí a je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají živější prostředí a využijí dobré dostupnosti Starého Nesebaru.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
SAT/TV, telefon, lednice, klimatizace, Wi-Fi
trezor za poplatek
balkon nebo terasa

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, výtah
Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma
restaurace, bar u bazénu, bar na pláži
bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
miniklub, dětské hřiště, nákupní arkáda, animační programy
stolní tenis, šipky, plážový volejbal
za poplatek: masáže, vodní sporty na pláži

Stravování

Ultra all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní lehká snídaně, odpolední občerstvení, káva a čaj, zmrzlina. Neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:00–23:00).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Orel ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 482 275
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Slunečné pobřeží

3/ 5 31 recenzí


Eda Rybář září 2019
Celkový dojem dobrý.. Hotel Orel splňoval naše představy na dovolenou, jen koupelna byla malá a bez větrání. ... celá recenze


Eva červenec 2019
Dovolená. Byli jsme spokojeni.Musíme velmi pochválit delegátku Megi,jeli jme na výlet do Varny,celou cestu jsme měli výklad o a Bulharsku,kt... celá recenze


Dany červenec 2019
Hotel Orel. Poměr “cena/výkon” mužů hodnotit jen slovem vynikající.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-mpm-orel-slunecne-pobrezi-bulharsko-z1482275/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.