Hotel Pagus

  Chorvatsko, Pag, Pag - město

hotel Pagus

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Pag, Pag - město
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Pag je centrem stejnojmenného ostrova – pátého největšího na Jadranu. Je známý především těžbou soli, výrobou krajek, ale hlavně výrobou skvělého pažského sýra. V posledních letech se také zařadil k vyhledávaným turistickým centrům. S pevninou jej spojuje most. Hotel Pagus leží přímo na pláži, nedaleko centra městečka.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, část pokojů (rodinných) s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče pro děti do 12 let (přistýlky mají délku 150 cm.). Pokoje jsou vybaveny sprchou + WC, SAT TV, fénem, minibarem, sejfem, WIFI, balkonem a KLIMATIZACÍ.

Stravování

All inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snack od 14:00 do 18:00 hod., místní alkoholické a nealkoholické točené nápoje – pivo, víno, voda, džus na baru od 10:00 do 23:00 hod..

Vybavení

restaurace, aperitiv bar, směnárna, kongresový sál, terasa, WIFI, venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, whirlpool, sauna (finská, turecká, biosauna), masáže, dětský koutek, parkoviště s omezeným počtem míst - za poplatek. Pro děti je v hotelu dětský koutek.

Pláž

přírodní, oblázková pláž v těsném sousedství hotelu, na pláži jsou sprchy.

Sport a zábava

v blízkosti je půjčovna jízdních kol, skútrů a zařízení pro vodní sporty.

Domácí mazlíčci

nejsou povoleni.

Program

Základní cena zahrnuje

  • 8 dní/7 nocí ubytování s all inclusive, pojištění CK dle zákona.

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek - dospělý 1.50 €/noc, děti 12-18 let 0.75 €/noc.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Název hotelu dle pořadatele: hotel Pagus
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, ostrov Pag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Pagus ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 317 841
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

hotel Pagus
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Pag, Pag - město

Cena
18 060 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 317 841

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 060 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč