Popis

Popis hotelu Hotel Palmon Bay ***

Poloha

Hotel cca 1,5 km od centra Herceg Novi, cca 26 km od letiště Dubrovník.

Vybavení

204 pokojů, vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na terase venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor. DRSS: viz DR, balkon, strana k moři. DRSVS: viz DR, prostornější, balkon, výhled na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo plné penze (oběd formou bufetu).

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 50 m. Slunečník a dvě lehátka na pokoj zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma: vnitřní bazén, fitness. Za poplatek: vodní sporty.

Wellnes

Zdarma: vnitřní bazén s minerální vodou Za poplatek: parní sauna, fi nská sauna, hydromasáže, kosmetické procedury

Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Doba transferu

30 min

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.