Hotel Panorama

  Česko, Jihomoravský kraj, Blansko

5/5

Wellness hotel Panorama: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci

    Česko, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Blansko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Wellness Hotel PANORAMA *** leží v malebné městské části Češkovice 3 km od centra Blanska a blanenského aquaparku. Je situován do nádherného přírodního prostředí s jezírkem a může se pochlubit panoramatickými výhledy do okolí. Přímo u hotelu začínají značené turistické trasy do nedalekého Skalního mlýna v Moravském krasu, k Punkevním jeskyním, k propasti Macocha a k rozhledně Podyrší.  Svým hostům hotel nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, krásné interiéry, wellness centrum s nabídkou relaxačních procedur, restauraci s Nebeskou terasou, venkovní bazén s tobogánem a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.

Ubytování

V hotelu PANORAMA se můžete ubytovat ve dvou až čtyřlůžkových pokojích typu Panorama Classic New,  Panorama Superior a rodinných studiích. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem, fén, lednička, digitální LED televize, telefon a kabelové připojení k internetu. Většina třílůžkových pokojů má balkon. Na pokojích je možnost přistavit přistýlku. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve čtyřlůžkových pokojích se společným hlavním vchodem a koupelnou. Pokoje typu PANORAMA SUPERIOR mají vyšší standard ubytování a nacházejí se v nejnovějším hotelovém patře. Část pokojů typu Superior má klimatizaci za příplatek. V hotelu je prostorný výtah vhodný i pro ZTP.

Wellness centrum a bazény

Součástí hotelového wellness centra "VitaLine"  je solární louka, vířivka, odpočinková místnost s lehátky, nabídka léčebných terapií včetně magnetoterapie, detoxikace, klasických a reflexních masáží, lymfodrenáže, suché uhličité koupele a baňkování, finská a bylinná sauna, ochlazovací bazén, parní a solná lázeň, Kneippův chodník a vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem. V období od dubna do října v závislosti na počasí je k dispozici venkovní ohřívaný bazén se slanou vodou, masážní lavicí, chrličem a tobogánem. 

Je možné si objednat wellness balíčky. Procedury obsažené v balíčku je třeba objednat nejpozději 3 týdny před nástupem na pobyt. Doporučujeme vybrání procedury v den objednání pobytu a to pouze písemnou formou. Pokud si klient nezerezervuje wellness služby obsažené v balíčeku před nástupem na pobyt, po příjezdu obdrží časový harmonogram s rozpisem wellness služeb. Pokud si klient přeje doobjednat procedury nad rámec svého balíčku, je nutná rezervace min. 3 týdny před nástupem na pobyt, v opačném případě hotel negarantuje jejich zajištění. 

Gastronomie

V hotelu se nachází restaurace s Nebeskou terasou s nabídkou zdravých a chuťově výborných specialit. Na jídelním lístku najdete jídla připravené podle nejnovějších trendů a metod (např. pomalé vaření sous-vide). V ceně ubytování je vždy zahrnuta snídaně podávaná formou bohatého bufetu v čase od 7:00 do 10:00 hodin. V případě polopenze 3chodová večeře zahrnuje polévku nebo předkrm, hlavní chod a dezert. Je podávána výběrem ze tří variant nebo teplým bufetem dle obsazenosti hotelu. Výběr zahrnuje vždy 1 bezlepkovou variantu.

Děti

Pro nejmenší je připraven "Dětský ráj" (houpadla, skluzavka, trampolína, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky). Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní programy pro děti i rodiče a za hotelem u přírodního rybníka také zookoutek s oslicí Rozárkou, oslíkem Sazínkem, kozami, ovečkou, morčaty a králíky. 

Pobyt se zvířetem

Hotel umožňuje pobyt s pejskem nebo jiným domácím mazlíčkem za poplatek 250 Kč/noc, platba na místě. 

Parkování

Svůj vůz si můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti zdarma.

Sport a rekreace

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. V objektu můžete využívat tenisový kurt, volejbalové hřiště, venkovní bazén se slanou ohřívanou vodou, ruské kuželky, pingpong, kulečník, malou tělocvičnu a půjčovnu horských kol. V hotelu je možné na místě dohodnout zdarma úschovu vlastních kol nebo projížďky na koních na nedalekých farmách.

Další hotelové vybavení

Dále jsou klientům k dispozici hotelové atrium s ohništěm, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál a 6 salonků.

Okolí

Do Blanska vede od hotelu osvětlený chodník. Cesta k radnici je dlouhá cca 3,5 km a stejná vzdálenost je k blanenskému aquaparku. Nedaleko od hotelu ve směru do Blanska (cca 2 km) je dětské hřiště a rekreační oblast Pálava s přehradou a minigolfem. Za návštěvu určitě stojí také Nový hrad v Adamově, propast Macocha, Punkevní jeskyně, jeskyně Balcarka, renesanční zámek se stálými expozicemi, empirový zámek, westernové městečko, židovské město a arboretum v Boskovicích, koňská farma v Hořicích, pivovar v Černé hoře nebo krásné historické město Brno.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (snídaně formou bohatého bufetu, večeře vícechodová nebo teplý bufet), neomezený vstup do venkovního dohřívaného bazénu v sezóně, připojení k internetu, parkovné

Základní cena nezahrnuje

  • poplatek z pobytu ve výši cca 20 Kč/dospělý/noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Wellness hotel Panorama: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Moravský kras
  • Místo dle CK: Blansko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 829 333
dnes 8–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Jihomoravský kraj

5/ 5 1 recenzí


Ivča červenec 2013
Skvělá dovolená - aktivní i odpočinková.. Velice příjemný hotel bez chybičky. Vřele doporučuji.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Wellness hotel Panorama: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci
    Česko, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Blansko

Cena
4 950 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 829 333

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 950 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
540 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč