Hotel Panský Dům

  Česko, Jihočeský kraj, Vyšší Brod

3/5

CYKLOZÁJEZD po Šumavě - htl. Panský Dům

    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Lipno, Vyšší Brod
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

ČESKO - Šumava a Lipno 2020 (cykloturistika)

pětidenní cyklistický zájezd

CYKLOTURISTIKA - v ceně doprava klimatizovaným autobusem včetně přepravy kol: Srní - Modrava - Kvilda - Lipno - Nová Pec - Vyšší Brod - Jelení - Kaplice - České Budějovice... Dvakrát je dojezd do hotelu v sedle bicyklu. Možnost koupání. Etapy lze prodloužit i zkrátit.

Termín 2020

Počet dní/nocí

cena (Kč)

09.07. - 13.07. 5/4 7 200,- LM 6 990,-
Program

1.den - Odjezd z Prahy v cca 7.30 hod. (Brandýs nad Labem cca 6.30 hod.) Cyklistika nejatraktivnější částí ŠUMAVY s možností výšlapu na Poledník (1 315 m): Prášily - Srní - Modrava - Kvilda - Knížecí Pláně - Strážný (cca 50 km). Přejezd busem na ubytování do Vyššího Brodu.

2.den - Výlet na kolech po severním břehu vodní nádrže LIPNO. Možnost návštěvy STEZKY V KORUNÁCH STROMŮ: Nová Pec - Horní Planá - Černá v Pošumaví - Frymburk - Lipno - Vyšší Brod (cca 57 km). Nocleh.

3.den - Okružní cykloturistika z NOVÉ PECE podél SCHWARZENBERSKÉHO KANÁLU: Nová Pec - Jelení - Nové Údolí - Stožec - Nová Pec (cca 46 -55 km). Návrat autokarem na ubytování.

4.den - Cyklistika po stezkách jižně od LIPNA: Nová Pec - Bližší Lhota - Kyselov - Frýdava - Přední Výtoň - Vyšší Brod (cca 48 - 58 km). Nocleh.

5.den - Na kolech údolím MALŠE: Dolní Dvořiště - Kaplice - Římov - České Budějovice (cca 50 km). Příjezd ve večerních hodinách.

Ubytování

4x ubytování v hotelu Panský Dům*** ve Vyšším Brodě - (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením).

Stravování

4x polopenze (snídaně + večeře).

Doprava

Doprava zajištěna klimatizovaným dálkovým autobusem se speciálním moderním návěsem na bicykly, který zajistí bezpečný převoz Vašeho kola.

Odjezd v cca 7:30h PRAHA, dále nástup BEROUN, BRANDÝS NAD LABEM... Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Poznámka

? Etapy lze prodloužit i zkrátit.

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 836
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

3/ 5 2 recenzí


Manželé Ouzkých srpen 2014
Příjemná dovolená. Velmi příjemné a kvalitní ubytování, i přes plnou obsazenost hotelu jsme se mohli na kvalitu služeb vždy spolehnout.... celá recenze