270 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Paradiso **

Popis: hotel pro nenáročnou klientelu, leží v části Rimini Rivazzura, přibližně 300m od zábavního parku Fiabilandia. Hotel nabízí příjemnou předzahrádku a posezení v přízemí hotelu. V těsné blízkosti hotelu prochází železniční trať.
Pokoje: s vlastním příslušenstvím, klimatizací ( za poplatek 4€/den v období 25.5-28.6 a 24.8-21.9, v ostatních obdobích je klimatizace v ceně) a balkónem.
Stravování: kontintentální snídaně formou bufetu, obědy a večeře fixní menu, ovoce nebo dezert. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.
Vybavení a služby: recepce, bar, televizní místnost, restaurace, veranda, parkoviště (do vyčerpání kapacity).
Vzdálenost od pláže: 350m pláž placená, 800m pláž volná.
Pláž: písek.
Zvířata: nepovolena.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna