10 m od pláže

Popis

Popis hotelu Hotel Park ****

Poloha

V blízkosti vstupu do Kotorského zálivu, v bezprostřední blízkosti pláže, cca 12 km od střediska Herceg Novi. Hotel je velmi dobře dostupný z dubrovnického letiště Čilipi.

Vybavení

257 pokojů, vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na terase venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje

DRLA: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor a balkon. DRP: viz DR, výhled do atria. DRGV: viz DR, výhled do zahrady. DRSS: viz DR, strana k moři. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Stravování

Viz program light all inclusive.

Pláž

Písečnooblázková pláž cca 10 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack, káva, čaj Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (08.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: vnitřní bazén, fitness, sauna, jacuzzi. Za poplatek: vodní sporty.

Wellnes

Za poplatek: masáže, kosmetické procedury

Internet

Zdarma: WiFi na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Doba transferu

50 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.