30 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Park *****

Výhody
  • hezký hotel na plážové promenádě
  • pokoje s krásným výhledem na moře
Popis hotelu

Malý a okouzlující hotel na plážové promenádě

Poloha

centrální. Restaurace a bary cca 50 m. V blízkosti hotelu nákupní možnosti cca 150 m. Místní centrum cca 300 m.

Pláž

cca 20 m. Oblázková pláž v mírném svahu. Plážový bar. Lehátka na pláži za poplatek (cca 4 €/den).

Vybavení

79 pokojů na 6 podlažích. Hostům je k dispozici přijímací hala, restaurace, 1 restaurace a-la-carte, bar, obchod se suvenýry a kadeřnictví. 2 výtahy. Sladkovodní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 34 m2, se sat. TV, telefonem, trezorem, fénem, minibarem, jídelním koutem, klimatizací, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B):balkon s výhledem na moře. Jinak jako A2A. Duplex pokoje (B2A/B3A): pro 2-3 osoby, bez možnosti přistýlky (cca 58 m2), 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako A2A. Balkon s výhledem na moře. Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenzenavíc večeřeformou bufetových stolů.

Sport/aktivity

za poplatek: fitness.

Wellness

zdarma: vířivka. Za poplatek: masáže, sauna, kosmetický salón.

Děti

dětská postýlka na vyžádání a za poplatek.

Info

parkování: parkoviště a garáž (cca 7 €/den); domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 31.3.2017. Nelze kombinovat s výhodným termínem. Výhodný termín: 7=6 při příjezdu 6.5.-19.5.2017 a 23.9.-1.11.2017 a dále 14=12 při příjezdu 6.5.-19.5.2017 a 16.9.-1.11.2017

Dětská sleva

A2A/A2B: 2 dospělí + 1 dítě (2-6,99) let 100%, (7-13,99 let) 50% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.