Hotel Perla Marina

  Španělsko, Andalusie, Nerja

Perla Marina

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Nerja
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Přehled

Novinka 2019 atraktivní poloha přímo u pláže snídaně v ceně, možnost polopenze (za příplatek)

Poloha

přímo u menší pláže centrum letoviska Nerja 1 km od hotelu Balcón de Europa 1 km od hotelu transfer z letiště cca 55 minut

Poloha

moderní hotel s ideální polohou přímo u menší písčito-oblázkové pláže střediska Nerja. Větší pláž je od hotelu oddělena skalnatým výběžkem s krásnou vyhlídkou na moře, a leží asi 200 m od hotelu. Centrum letoviska Nerja s množstvím obchůdků, restaurací a taveren je vzdáleno asi 1 km, stejně jako proslulá vyhlídka Balcón de Europa. Letiště v Malaze 70 km. Transfer z letiště cca 55 minut.

Vybavení hotelu

středně velký hotel nabízí v celkem 3 budovách ubytování v 197 pokojích a apartmá, vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), WiFi připojení v lobby a internetový koutek (za poplatek), bar, kavárnu, parkoviště (za poplatek). V zahradě venkovní bazén, oddělené dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu. V nové budově (spojené s ostatními částmi hotelu podzemní chodbou) se nachází restaurace, konferenční sál a na střeše bazén s terasou. Hotel pořádá příležitostné večerní vystoupení a show.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby. Klimatizace, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (za poplatek), většina pokojů bez balkonu - pouze francouzské okno s výhledem do okolí. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek! V případě zájmu o ověření dostupnosti a kalkulaci kontaktujte CK!

Pojmenování zařizení

POKOJ STANDARD

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (za příplatek).

Názor CK

moderní hotel s výhodnou polohou v krásném středisku Nerja. Vzhledem k možnosti ubytování pouze se snídaní doporučujeme klientům, jejichž cílem je především poznávání Andalusie, a kteří nechtějí strávit celou dovolenou připoutaní k hotelu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Perla Marina ****
Typ pláže: kamenitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 863
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-perla-marina-andalusie-spanelsko-z1568863/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.