Hotel Pharaoh Azur Resort

  Egypt, Hurghada

3/5

Pharaoh Azur Resort

    Egypt, Hurghada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátký popis

skvělé podmínky na potápění a šnorchlování
přímo na pláži
v roce 2018 modernizován

Přehled

Poloha:

Resort má nádherný panoramatický výhled na Rudé moře a okolní poušť. Středisko má vlastní potápěčské centrum a nachází se na pláži. Je to asi 15 minut od mezinárodního letiště v Hurghadě a 20 minut od centra Hurghady.

Vybavení:

V roce 2018 byl tento plážový hotel modernizován. Hotel má 357 pokojů a je zde vstupní hala s recepcí , bankomatem. Ve většině podlaží je výtah. Ve veřejných prostorách mají hosté přístup k internetu prostřednictvím WiFi. Kromě toho je zde řada obchodů. Je zde služba hlídání dětí, lékařská pomoc, transferová služba, pokojová služba, prádelna a kadeřnický salon. K dispozici je také zpoplatněná kyvadlová doprava.

Pokoje

V pokojích je koupelna, vana a fén klimatizace, topení, balkon nebo terasa. Většina ubytovacích zařízení má výhled ze strany na moře. K dispozici je také trezor a za poplatek minibar. Pokoje jsou vybaveny zařízením na přípravu čaje a kávy, telefonem a TV. K dispozici jsou také rodinné pokoje.

Sport

Zdarma:
basketbal, plážový volejbal, šipky, posilovna, mini golf, stolní tenis

Za poplatek:
tenisový kurt (tvrdý kurt, antukový kurtú , osvětlení za poplatek , kulečník, nabídky od externích dodavatelů: Potápění, potápěčské vybavení

Pro děti

Dětský zábavní Mini Club (5-12 let),dětské hřiště, dětská diskotéka.

Stravování

All inclusive:
snídaně, oběd a večeře formou bufetu.Snídaně (07:00 - 10:00), pozdní snídaně (10:30 - 12:00), oběd (12:30 - 14:30), káva a koláč (10:00 - 00:00) ), občerstvení (12:00 - 17:00), večeře (18:30 -21:30).Nealkoholické nápoje, národní alkoholické nápoje, nápoje v baru (10:00 - 00:00).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Pharaoh Azur Resort ****+
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 464 963
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

101. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

3/ 5 3 recenzí

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Pharaoh Azur Resort
    Egypt, Hurghada

Cena
23 726 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 464 963

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
23 726 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
510 Kč