150 m od pláže | Typ pláže: oblázková, molo, kamenitá

Popis

Popis hotelu Hotel Pical ***

Popis hotelu

V blízkosti pláže oceněné modrou vlajkou. Sportovní centrum cca 150 m.

Poloha

klidná, v přírodě. Centrum města Poreč cca 10 min chůze.

Pláž

cca 150 m od oblázkovo-travnaté pláže s přírodním stínem. Blízko pláž oceněná modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. A-la-carte restaurace na pláži.

Vybavení

249 pokojů na 5 podlažích. Restaurace, a-la-carte restaurace, bary, směnárna, bankomat a kiosek. Bazén s mořskou vodou a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

všechny pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, sat. TV, fénem, balkonem. Pokoje (A1A/A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, na stranu do krajiny. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, na stranu k moři.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Tematické večery.

Internet

internetový koutek, WiFi v lobby.

Sport/aktivity

sportovní vyžití (ranní cvičení, aqua aerobic) v hotelu Valamar Zagreb Hotel. Večerní animační program (živá hudba, tematické večery) tamtéž. Sportovní centrum cca 150 m - za poplatek: tenis, stolní tenis, boccia, minigolf, plážový volejbal, jízda na kole. Vodní sporty na pláži.

Wellness

za poplatek: masáže, sauna.

Děti

dětský animační program, dětský klub a teens klub (v sousedním hotelu Valamar Zagreb Hotel), dětská postýlka (cca 5 €/den), samostatný dětský bazén.

Info

parkování: cca 1 €/den;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 2.7.-3.9. denně/3 noci;
začátek/konec nájmu: 17.00/10.00 h;
platba kartou: VISA, MasterCard, EC Card, American Express, Diners.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% při rezervaci do 29.2. 2016 a termínu pobytu 19.3.-31.10.

Dětská sleva

A2A/A2B: 1 dospělý + 1 dítě (2-13,99 let) 30%.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotel Pical ***