Hotel Pinija

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

Hotel PINIJA

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Petrčane, v piniovém lesíku, 5 min. chůze do městečka, 12 km od Zadaru.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 300 m, oblázková a částečně skalnatá, možnost pronájmu lehátek (za příplatek).
BAZÉN: vnitřní bazén se sladkou vodou (teplota vody do 29°C), o rozloze 575 m2, venkovní bazén se sladkou vodou o rozloze 100 m2.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: restaurace, pizzerie a dalmatská konoba (otevřena od června do září), obchod se suvenýry, obchod, kavárna, dětské hřiště, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, půjčovna kol, možnost vodních sportů, sauna, masáže, fitness centrum.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.
SLEVY V POKOJI 2+2: Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 12 let na druhé přistýlce 50%. Dítě od 12 do 15 let na přistýlce 30%.

Základní cena zahrnuje

 • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN
 • CENA NAVÍC ZAHRNUJE: - využití venkovního a vnitřního bazénu
 • - využití fitness
 • - hotelové animace (od 15.6. do 15.9.)
 • Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Oběd 300 Kč/osoba/den. Při pobytu kratším než min. počet nocí 30%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

  Informace o zájezdu

  Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
  Název hotelu dle pořadatele: Hotel PINIJA ****
  Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Zadar

  565 656 410 Číslo zájezdu: 2 059 365
  dnes 8–18 h

  Chorvatsko

  Nenechte si ujít

  Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

  Istrie a Pula

  Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

  Národní park Plitvická jezera

  Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

  Dubrovník

  Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

  Národní park Kornati

  Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

  Trogir

  Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

  Národní park Krka

  Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

  Poreč

  Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

  Split

  Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

  Nezávazná objednávka

  Hotel PINIJA
      Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar

  Cena
  18 630 Kč/os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 2 059 365

  Pobyt

  dospělá osoba na pevném lůžku
  2
  18 630 Kč

  Pojištění

  balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
  2
  750 Kč
  balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
  0
  580 Kč
  samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
  0
  270 Kč