100 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Piz Buin ****

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Ischgl 0 m, Obchod: Ischgl 20 m, Obchod: Ischgl 20 m, Autobusová zastávka: Ischgl 20 m, Letiště: Innsbruck 90 km, Resort Nadmořská výška: 1460 m, Veřejné koupaliště / jezero: Ischgl Karta) 1,2 km, Lyžařský vlek: Silvretta Ischgl 700 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, Fén, Župan na požádání: zdarma, Papuče na požádání: zdarma, balkón / terasa, Posezení, Pohovka, Minibar: , Telefon, Kabelová televize, WLAN: zdarma, Trezor: zdarma, Nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžka / sprcha / WC / balkon, ~ 25 m2, 2-4 lůžkový / 30 m2, 3 lůžkové / sprcha / WC, balkon, sprcha / WC / balkon, ~ 18 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: ~ 300 m2, Děti: Pouze pod dohledem dospělých. Krytý bazén: ~ 30 m2, parní lázeň, finská sauna, bio sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, otevírací doba: od 08:00 do 19:00 hodin, sauny od 16:00 do 19:00 hodin.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Masáže: na vyžádání.

Stravování zahrnuto

Polopenze, nápoj na uvítanou, snídaně formou bufetu: vitální bufet s produkcí z vlastní farmy, odpolední občerstvení: od 15:00 do 17:00 hodin: s malými srdečnými lahůdkami a koláčemi, večeře (4 kurzy): 2 hlavní pokrmy na výběr, salátový bar, vegetariánské menu: na vyžádání, dietní: bezlepková nebo laktózová večeře po registraci možné.

Zahrnuté aktivity

Posilovna: s kardio zařízením, kartou Silvretta (skvělé služby, jako jsou lanovky atd.) Platí při příjezdu a v den odjezdu.

Děti

Dětská postýlka; Pronájem hraček, Dětská židle, Péče o děti: zahrnuty v kartě Silvretta.

Domácí mazlíčci

na vyžádání, Euro 10, - platí na místě bez jídla.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.