15 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Playa Blanca ***

Poloha hotelu

je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Leží uprostřed velkého oploceného pozemku se vzrostlými stromy, od písčité pláže je oddělen živým plotem s brankou, 15 m od pláže.

Vybavení hotelu

v zahradě se rozkládá bazén s hydromasáží (otevřen 08.30-13.00 a 15.00-20.00 hod.), v další části je dobře vybavený dětský koutek, mezi stromy pak i houpací sítě. K vybavení hotelu patří oplocené parkoviště, prosklená hala s barem a výhledem do zahrady, TV místnost, ve čtvrtém poschodí s nádherným výhledem na moře je klimatizovaná restaurace s terasou. Jednou týdně se v zahradě pořádá zahradní slavnost s živou (většinou) klasickou hudbou. K dispozici jsou také kola pro dospělé i děti.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek jsou jsou elegantně zařízené, s balkonem, TV, telefonem, trezorem, klimatizací a příslušenstvím. 1lůžkové pokoje na vyžádání. 

Pláž

15 m od písčité pláže

Názor CK

Novinka pro rok 2010, klidná lokalita, hotel uprostřed zeleně.

Snídaně

bufetové

Obědy

servírované za příplatek - výběr z menu, salátový bufet

Večeře

servírované - výběr z menu, salátový bufet

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko