15 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Playa Blanca ***

Poloha hotelu

je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Leží uprostřed velkého oploceného pozemku se vzrostlými stromy, od písčité pláže je oddělen živým plotem s brankou, 15 m od pláže.

Vybavení hotelu

v zahradě se rozkládá bazén s hydromasáží (otevřen 08.30-13.00 a 15.00-20.00 hod.), v další části je dobře vybavený dětský koutek, mezi stromy pak i houpací sítě. K vybavení hotelu patří oplocené parkoviště, prosklená hala s barem a výhledem do zahrady, TV místnost, ve čtvrtém poschodí s nádherným výhledem na moře je klimatizovaná restaurace s terasou. Jednou týdně se v zahradě pořádá zahradní slavnost s živou (většinou) klasickou hudbou. K dispozici jsou také kola pro dospělé i děti.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek jsou jsou elegantně zařízené, s balkonem, TV, telefonem, trezorem, klimatizací a příslušenstvím. 1lůžkové pokoje na vyžádání. 

Pláž

15 m od písčité pláže

Názor CK

Novinka pro rok 2010, klidná lokalita, hotel uprostřed zeleně.

Snídaně

bufetové

Obědy

servírované za příplatek - výběr z menu, salátový bufet

Večeře

servírované - výběr z menu, salátový bufet

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.