Popis

Popis hotelu Hotel Plaza Palace

Poloha: Nová moderní studia se nacházejí v letovisku Anaxos a jsou součástí hotelu Plaza Palace, od kterého jsou vzdálena asi 50 metrů. Ve vzdálenosti cca 350 metrů je pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Do centra letoviska Anaxosu je to jen několik minut chůze. Hosté ubytovaní ve studiích Plaza Palace mají k dispozici venkovní bazén s barem, recepci s barem a posilovnu, která se nachází v hotelu Plaza Palace.

Ubytování: Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem s jednoduchou sadou nádobí, ledničkou, varnou konvicí, vlastní sprchou s WC a balkonem. Klimatizace je možná za příplatek cca 5 EUR / den.

Stravování: Vlastní. Možnost dokoupení polopenze v místní taverně Tropicana (10 EUR/den) nebo zakoupení snídaní v hotelu Plaza Palace (5 EUR/den, platba na místě).

Sport a zábava: Nabídka výletů, diskotéka v letovisku, vodní sporty na pláži. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol.

Program zájezdu

Do 31.3.2009 14 % nebo dětská cena
Do 31.5.2009 10 % nebo dětská cena

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Lesbos