Hotel Pod Javorem

  Česko, Zlínský kraj, Velké Karlovice

Velké Karlovice - Hotel POD JAVOREM

    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice
Číslo zájezdu: 1 815 875
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování u hotelu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Tradiční hotel vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří preferují jednodušší styl ubytování s výhodou umístění uprostřed přírody, přímo u cyklostezky Bečva, Kulíškovy stezky a poblíž Golfového hřiště Horal a sjezdovky Horal. Jen 200 metrů odtud se nachází Wellness hotel Horal s nabídkou sportovních a wellness aktivit. Hotel Pod Javorem je známý poctivou domácí kuchyní a útulnou atmosférou. Oblíbený je i pro pořádání školních výletů či lyžařských kurzů.

POLOHA

Hotel Pod Javorem leží v krásném a klidném prostředí Beskyd. Nedaleká obec Velké Karlovice je zařazena mezi střediska cestovního ruchu. Díky své poloze je hotel ideální pro letní i zimní turistiku. Krásné letní počasí a čistá příroda Beskyd přímo láká k odpočinku i aktivní zábavě. V zimě Velké Karlovice jsou rájem běžkařů i milovníků sjezdového lyžování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace (sezónně - s poctivou domácí kuchyní), společenské prostory, klubovna, terasa, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), lyžárna, nekuřácké pokoje, sdílená koupelna (dámské a pánské sprchy v ubytovací části hotelu).

VYBAVENÍ POKOJŮ

3 a 4lůžkové pokoje (1 lůžko na patrové posteli), vlastní soc. zařízení bez sprchy (WC, umyvadlo s teplou a studenou vodou, toaletní potřeby), skříň nebo šatna, Wi-Fi (zdarma). Dámské a pánské sprchy společné.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (studený bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: stolní fotbal. v okolí: sjezdové lyžování (lyžařský svah Horal 100 m od hotelu, sjezdovka Razula, sjezdovka Galik), běžecké trasy, lyžařská a bruslařská dráha, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Kulíškův dětský park, Víceúčelové sportovní hřiště, Dětský park karlovských strašidýlek Razulák, Kulíškova naučná stezka, Hledej poklad na Galiku, Fotostezka Valachy, závody: Noční stopa Valachy a Karlovská 50. Wellness Horal - Termální bazény: se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, plavecká část na 28 °C. Areál tvoří 3 bazény - plavecký bazén (20 m), zábavně relaxační bazén (20 m): jeskyně, divoká řeka, hydromasážní lavice, trysky, bubblery, chrlič a dětský bazén s vodním hřibem pro děti do 6 let. Wellness Horal Centrum nabízí kosmetické, masérské a relaxační služby v podobě Spa procedur. Masáže: hotelové masáže provádějí zkušení maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Turecka. Nabídka masáží (Hammam, thajské, Bali, ayurvédské, turecké orientální, klasické masáže, Rasul). Saunový svět: bylinková sauna, bylinná parní lázeň, ochlazovací bazén, whirlpool, tepidárium, Kneippův oblázkový chodník, tělové zábaly Rasul, multifunkční sprchy - masážní proudy a tropický déšť, prostorná odpočívárna s vodními lůžky a lehátky, venkovní odpočinková terasa, Vital bar, nabídka tělové kosmetiky Pure Fiji.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, parkování u hotelu.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Velké Karlovice - Hotel POD JAVOREM **
  • Lokalita dle CK: Beskydy a Valašsko
  • Místo dle CK: Beskydy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 815 875
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Velké Karlovice - Hotel POD JAVOREM
    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice

Cena
3 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 815 875

Pobyt

1. až 3. dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 570 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč