200 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Poreč ***

Poloha:

hotel leží cca 200 m od historického centra letoviska Poreč nedaleko přístavu. Je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené i pro milovníky klidných procházek po pláži. V roce 2004 byl hotel kompletně renovovaný.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace s terasou s vyhlídkou na panorama, kavárna, bar, obchody, parkoviště (za poplatek).

Ubytování:

jedno- a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, možnost přistýlky, TV/SAT, telefon, trezor, minibar, klimatizace, topení, balkon.

Stravování:

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Pláž:

upravená oblázková pláž s betonovými platy, stíněná borovicemi, cca 200 m od hotelu.

Sport a zábava:

kasino, živá hudba, salon krásy, 100 m od hotelu tenisové kurty, víceúčelové hřiště, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol a skútrů, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, výlety do okolí.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Istrie