440 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Port Adriano Marina Golf & Spa *****

Port Adriano je luxusní hotel, který uspokojí i nejnáročnější klienty. Místo, kde si můžete plně vychutnat úžasnou kombinaci klidu, relaxace, moře a také, pro vyznavače golfu, blízkost golfových hřišť.

Poloha

Hotel Port Adriano má překrásnou polohu na malé vyvýšenině s nádherným výhledem na malý přístav s jachtami a nekonečné moře, centrum městečka 100 m. Vzdálenost z letiště v Palmě 18 km.

Vybavení

V roce 2002 vybudovaný hotelový komplex, skládající se ze čtyř budov, má vstupní halu s recepcí, bar, kavárnu, restauraci a la carte, konferenční sál, krytý bazén, velký venkovní bazén, bar u bazénu, terasu s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

Hotel Port Adriano nabízí dvoulůžkové pokoje a junior suity. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře, mají klimatizaci (individuální), koupelnu s odděleným WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/sat., minibar, trezor a balkon. Junior suite = jeden velký pokoj.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře v luxusní restauraci Splendor, kde vás kromě krásného výhledu na moře a příjemného prostředí čeká výborná kuchyně vyhlášených kuchařů.

Pláž

Cca 10 minut chůze z kopce od hotelu se nachází písečná pláž. Komplex Port Adriano zajišťuje zdarma na vyžádání dopravu na tuto pláž.

Sportovní nabídka

Fitness, v blízkém okolí tenis, squash, v přístavu možnost kurzu potápění a dalších vodních sportů. Nedaleko hotelu se nacházejí golfová hřiště Santa Ponsa a Poniente.

Pro děti

Dětské brouzdaliště, dětská postýlka zdarma.

Extra služby

Hotel Port Adriano poskytuje slevy na svatební cesty. Informace získáte u svého prodejce.

Wellnes

Wellness - SPA:
Zdarma sauna, vnitřní vyhřívaný bazén, turecké lázně, jacuzzi. Za poplatek masáže, masážní sprchy, vichy sprchy, kadeřnictví a solárium. Pro hotelové hosty sleva do wellness centra.

Pro handicapované

Port Adriano disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Internet

Počítač s připojením na internet, WiFi zóna v prostorách recepce a v lobby za poplatek. Možnost kabelového připojení na pokojích za poplatek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Webové stránky

http://www.hotelportadriano.com

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Mallorca

Přírodní krása, příznivé podnebí i kulturní bohatství jsou neodmyslitelně spjaty s největším z Baleárských ostrovů, s Mallorcou. Mallorca je dovolenkový ráj pod sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce a po velkou část této doby je moře teplé a přívětivé, vane čistý vlahý vzduch. Mallorca jsou majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu po celé délce severozápadního pobřeží, svěže zelené lesy borovic, stejně jako úrodné roviny se sady mandloní, olivovníků a fíkovníků.

Kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících písčitých pláží posázených palmovými háji či strmých pobřežních úseků spadajících z úžasných výšek nabízí pobřeží Mallorky i nespočetné množství menších zátok sousedících jedna s druhou, oddělených skalisky nebo kamenitými ostrovy vybíhajícími do moře. Neboť moře Mallorky je průzračné, skaliska a útesy, se v něm odrážejí romanticky malebné a v samém nitru zátok se nacházejí malé písčité pláže, které splní i ty nejnáročnější představy a sny všech milovníků opalování a koupání.

Informace

časový posun: 0 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština, mluví se tu ale i tzv. „mallorqui“

doba letu: cca 2 hod. 20 min.

Rozmanitá nabídka letovisek: jih ostrova doporučujeme především vyznavačům aktivní dovolené v rušném letovisku, východ ostrova uspokojí rodiny s dětmi, ale i mladší klienty. Na severu můžete strávit dovolenou na krásných plážích a ve velmi kvalitních hotelech.

Mallorca je také ostrov stvořený k zábavě, sportu i k poznávání. K zábavě dospělých i dětí zvou vodní parky, delfinárium a další centra, zájemci o noční život si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, zábavních a nočních podniků či klubů. Milovníci sportu mají možnost využít rozsáhlé nabídky vodních sportů, cyklistiky – silniční i horské, tenisu, golfu – 13 golfových hřišť, nebo i jízdy na koni. Existuje mnoho možností, jak tento překrásný ostrov poznat, ať individuálně na kole nebo autem, či prostřednictvím organizovaných fakultativních výletů, ostrov však v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

Z místní kuchyně doporučujeme – gazpacho – studená polévka z rajčat, paprik, česneku, okurek a cibule. Teplá polévka sopas mallorquinas – silný a hustý vývar s masem, zelenina, bílý chléb. Tumbet – zeleninový guláš z lilků, rajčat, cibule, brambor. Najdete zde obrovský výběr mořských plodů a ryb, upravovaných především na grilu. Jako všude ve Španělsku i zde je všudypřítomný olivový olej, olivy, jamon serrano (sušená šunka), chorizo (klobása). Ochutnejte i mallorské víno.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Mallorca