Hotel Porto Skala

  Řecko, Kefalonia, Skala

2/5

Porto Skala

    Řecko, Kefalonia, Skala
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

plná penze - snídaně (08.00-10.00 hod.), oběd (13.00-15.00 hod.), večeře (19.30-21.30 hod.), neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů a likérů (točené pivo, víno, whisky, gin, vodka, tequila, ouzo) 11.30-23.00 hod., odpolední občerstvení ve snack baru u bazénu (toasty a různé druhy sendvičů) 12.30-15.30 hod., zmrzlina 11.30-23.00 hod., stolní tenis, fitness (rezervace předem na recepci nutná), minigolf, biliár, promítání filmů, pravidelná kyvadlová doprava do města Skala mezi 10.00-18.00 hod., WiFi.
Snídaně a večeře jsou formou bufetu, oběd může být bufetový či servírovaný (výběr z menu), v závislosti na počtu osob.

Názor CK

Hotel je na klidném místě s krásnou přírodou v okolí. Pobyt zde potěší každého bez rozdílu věku. Terasa v restauraci i sluneční terasa u bazénů nabízí nádherný výhled na moře.

Internet

WiFi zdarma v recepci a v hlavním baru u recepce.

Poloha hotelu

hotel je vystavěn v mírném svahu cca 30 m od oblázkové pláže a cca 3 km od letoviska Skala.Hotel-kontakt:Koulouráta 280 82,Řecko,Kefalonia Telefon:+30 26710 83501

Povinné příplatky

Pobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na recepci.

Pro děti

dětské brouzdaliště, dětské hřiště.

Služby za poplatek

nápoje a občerstvení z prodejního automatu či z hotelového obchodu, ostatní zboží v hotelovém obchodě, internet, plážové osušky (2,5 EUR při každé výměně), jídla a nápoje v jídelním lístku ve snack baru či v restauraci (pro klienty s all inclusive jsou označeny jako all inclusive nebo extra).

Stravování

polopenze (all inclusive za příplatek)

Ubytování

všechny klimatizované pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, miniledničkou, sestavou pro kávu a čaj, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoje mají přímý nebo boční výhled na moře. Standardní pokoj je s jednou přistýlkou, rodinný pokoj má palandu. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Vybavení hotelu

komplex v řeckém styl. Naleznete zde recepci se směnárnou, internetový koutek a zdarma WiFi připojení (v prostoru recepce a baru), restauraci s terasou, hlavní bar, bar / snack bar u bazénu, konferenční místnost, minikino a karetní místnost, obchod, čistírnu a prádelnu, venkovní bazén a dětské brouzdaliště s lehátky a slunečníky zdarma, fitness, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, parkoviště. Hotel svým hostům zdarma nabízí několikrát denně dopravu hotelovým minibusem do letoviska Skala a zpět.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Porto Skala ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 466 721
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Kefalonia

2/ 5 17 recenzí


RB červen 2019
Perfektní. Skvělá dovolená, krásné místo, milý personál.... celá recenze


Hanka,Hanička červenec 2018
Vyňikající,vřele doporučuji.. S přítelem jsme si vybrali tuto lokalitu na doporučení kamarádky. Byli jsme příjemně překvapeni jak bylo čisto, pláže překrásné a ... celá recenze


Míla srpen 2018
Krásná dovolená. Byli jsme s manželem velmi spokojeni se službami hotelu.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-porto-skala-kefalonia-recko-z1466721/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií