Hotel President

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

5/5

Hotel President s bazénem

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 1 490 350
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v klidné zóně nedaleko přístavu a majáku, 80 m od pláže.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, s koupelnou a WC, fénem, telefonem, SAT-TV, trezorem, balkónem, klimatizací.

Stravování

snídaně standardní bufet, večeře servírované, salátový bufet.  

Vybavení

bar, restaurace, výtah, parkoviště do vyčerpání míst, bazén, dětský bazén,  privátní pláž (slunečník + 2 lehátka na pokoj), wi-fi v hale.

Základní cena zahrnuje

ubytování na osobu a uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí DBL, pobyty sobota-sobota. Parkování zdarma, omezený počet míst, plážový servis, wi-fi, klimatizace.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa. Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj 410 Kč/osoba/ noc,  plná penze +410 Kč/ osoba/ noc. Domácí zvířata: jsou povolena na vyžádání. Autobusová doprava možná k hotelu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel President s bazénem ***
  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel President ***
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 490 350
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

66. nejlepší hotel v destinaci Benátsko

5/ 5 2 recenzí


Jaro září 2016
Krásná posezónní dovolená. Hotel na konci rušné ulice , pláž 2 minutky , široká , blízko majáku a ustí řeky , pozvolný vstup do moře , denně uklid pláže . ... celá recenze


hsv červenec 2016
Hotel Prezident - Lido di Jesolo. Velmi příjemný pobyt - hotel celkem zachovalý, parkování buď přímo u hotelu, nebo na parkovišti za hotelem přes ulici - v ceně. Po... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel President s bazénem
    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
14 140 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 490 350

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 140 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč