Hotel Queens

Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen přes víkend - Mariánské Lázně

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Číslo zájezdu: 2 303 131
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hosté mají k dispozici restauraci, bar, kavárnu s terasou, kvalitní tenisové a Padel tenisové kurty, přetlakovou halu, rozlehlé wellness a hlídané parkoviště kamerovým systémem. K dispozici hostům je lounge s krbem, Wi-Fi a TV s 70? obrazovkou, pro sledování vašich oblíbených sportovních přenosů. Hotel poskytuje ozdravné, relaxační či sportovní pobyty a je ideální k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Využijte možnost výuky golfu a tenisu s našimi profesionálními trenéry. Spolupracujeme s nejlepšími golfovými hřišti v Karlovarském kraji, kde Vám zarezervujeme startovní časy a greenfee za velice výhodné ceny. Nechte se rozmazlovat ve spa, díky kterému si během pobytu odpočinete a načerpáte novou energii. Spa vám nabízí relaxační bazén s protiproudem, Jacuzzi, relaxační zónu, parní a finskou saunu a fitness.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje superior: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé pokoje s balkonem. Nekuřácký pokoj. Velikost dvoulůžkového pokoje 21–25 m2. Velikost jednolůžkového pokoje 21 m2. Dvoulůžkové pokoje superior de luxe: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, pohovkou s konferenčním stolkem, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé pokoje s balkonem. Nekuřácký pokoj. Velikost pokoje 31 m2. Dvoulůžkové apartmán se dvěma přistýlkami: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé apartmány s balkonem. Nekuřácký apartmán. Velikost apartmánu 45–59 m2. Luxusní prostorný apartmán s oddělenou ložnicí a pohodlným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou.

Základní cena zahrnuje

  • Královnin sen přes víkend
  • 2× snídaně formou rautu, 2× večeře formou a ĺa Carte výběrem ze tří jídel, 1× částečná klasická masáž, 1× wellness procedura dle určené nabídky (reflexní masáž plosky nohy, reflexní masáž šíje, masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy, ......... ) volný vstup do wellness centra, wellness set (župan, pantofle)
  • Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Parkování
  • Pobyt se psem

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen přes víkend - Mariánské Lázně
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 303 131
dnes 12–18 h

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen přes víkend - Mariánské Lázně
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
5 928 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 303 131

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 928 Kč