Hotel Queens

Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen - Mariánské Lázně

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hosté mají k dispozici restauraci, bar, kavárnu s terasou, kvalitní tenisové a Padel tenisové kurty, přetlakovou halu, rozlehlé wellness a hlídané parkoviště kamerovým systémem. K dispozici hostům je lounge s krbem, Wi-Fi a TV s 70? obrazovkou, pro sledování vašich oblíbených sportovních přenosů. Hotel poskytuje ozdravné, relaxační či sportovní pobyty a je ideální k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Využijte možnost výuky golfu a tenisu s našimi profesionálními trenéry. Spolupracujeme s nejlepšími golfovými hřišti v Karlovarském kraji, kde Vám zarezervujeme startovní časy a greenfee za velice výhodné ceny. Nechte se rozmazlovat ve spa, díky kterému si během pobytu odpočinete a načerpáte novou energii. Spa vám nabízí relaxační bazén s protiproudem, Jacuzzi, relaxační zónu, parní a finskou saunu a fitness.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje superior: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé pokoje s balkonem. Nekuřácký pokoj. Velikost dvoulůžkového pokoje 21–25 m2. Velikost jednolůžkového pokoje 21 m2. Dvoulůžkové pokoje superior de luxe: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, pohovkou s konferenčním stolkem, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé pokoje s balkonem. Nekuřácký pokoj. Velikost pokoje 31 m2. Dvoulůžkové apartmán se dvěma přistýlkami: s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, LCD TV, připojením k internetu přes Wi-Fi a některé apartmány s balkonem. Nekuřácký apartmán. Velikost apartmánu 45–59 m2. Luxusní prostorný apartmán s oddělenou ložnicí a pohodlným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou.

Základní cena zahrnuje

  • Královnin sen
  • 2× snídaně formou rautu, 2× večeře formou a ĺa Carte výběrem ze tří jídel, 2× wellness procedura / pobyt ( 1 procedura / den ) dle určené nabídky (klasická částečná masáž 20 min., inhalace 15 min., parafínové ošetření rukou 20 min., pleťová maska 20 min., privátní whirpool pro 2 os. / 60 min.), parkování zdarma, volný vstup do wellness centra a wellness set (župan, pantofle).

Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Parkování

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen - Mariánské Lázně
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 036 017
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL QUEENS - Královnin sen - Mariánské Lázně
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
3 360 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 017

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 360 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč