Hotel Ravindra Beach Resort & Spa

  Thajsko, Pattaya, Jomtien Beach

5/5

Ravindra Beach

    Thajsko, Pattaya, Thajský záliv, Jomtien Beach, Pattaya
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Názor CK

Moderní, kvalitní hotel s výhodnou polohou, klidnější prostředí.

Poloha hotelu

hotel v klidné části Jomtienu, přímo u krásné pláže. Do centra Pattaya cca 12 km, spojení místními taxi. Klidnější okolí hotelu s výhledem na jachtařský přístav.

Pro děti

dětská část bazénu, miniklub.

Služby za poplatek

internet, SPA centrum.

Stravování

snídaně

Ubytování

277 pokojů v 3patrových budovách, moderně zařízené, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, WiFi, trezor, minibar, vařič kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na bazén. Za příplatek deluxe ve vyšších patrech a v blízkosti pláže a další typy pokojů.

Vybavení hotelu

moderní hotel otevřený v roce 2008, 2 hotelové budovy, uprostřed dva velké propojené bazény, bazén v blízkosti pláže, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu, fitness, knihovna, restaurace, restaurace u pláže s nabídkou ryb a mořských specialit, ale také místní kuchyně, bar u bazénu, sport bar, minimarket, velká hala s recepcí.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ravindra Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 435 147
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Pattaya

5/ 5 1 recenzí


Hana duben 2017
Skvělá dovolená. Hotel Ravindra je velmi příjemný, čistý, blízký bazenům a pláži u moře. Byli jsme velmi nadšeni s dostatečným množstvím volných l... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-ravindra-beach-pattaya-thajsko-z1435147/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.