Hotel Reale

  Itálie, Emilia Romagna, Bellariva

4/5

Hotel Reale

    Itálie, Emilia Romagna, Bellariva, Rimini
Číslo zájezdu: 1 523 006
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Rodinný hotel se nachází v Rimini, městská část Bellariva a je situován 150 m od pláže. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, restaurace.

Výlety: Rimini je vzdáleno z Prahy cca 1000 km. Jde o největší turistické centrum tohoto pobřeží, které klientům nabízí maximum vyžití a zábavy. Je zde několik kilometrů dlouhá široká písečná pláž. Kromě toho, v historickém centru je možné navštívit dosud zachovalé památky z období antiky. Každou středu se v tomto historickém centru konají velké trhy.
Další cíle možných výletů jsou např.: vodní akvapark Aquafan v Riccione (11 km), zábavní parky v Rimini - Italia in miniatura (10 km) a Fiabilandia (5 km), největší zábavní park v regionu v Ravenně Mirabilandia (60 km), ministát San Marino (22 km), středověké městečko San Leo (36 km), středověký hrad Gradara (30 km).

Check-in cca od 15.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

Stravování

Polopenze, snídaně je bufet, večeře servírované menu.

Ubytování

Jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), satelitním TV, telefonem, trezorem, balkónem (francouzský balkón), klimatizací, Wi-Fi i dětská postýlka zdarma. Rodinné pokoje a pokoje pro tělesně postižené na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x snídaně formou bufetu
 • 7x večeře menu
 • nápoj k jídlům (0,5l vody)
 • Klimatizace
 • WIFI
 • plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj)
 • telefonickou asistenci delegáta.

Základní cena nezahrnuje

 • Při příjezdu se platí povinná pobytová taxa ve výši cca 1,5 € / osoba nad 14let / noc.
 • Parkování za poplatek cca 8,- € / den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Apex Tour, IČ: 26018268. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel Reale ***
 • Lokalita dle CK: Rimini
 • Místo dle CK: Bellariva

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Reale ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 523 006
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Emilia Romagna

4/ 5 6 recenzí


Jiří červenec 2019
Recenze. Začněme cestou. Řidič který jel z Brna do Rimini byl příjemný, žádný problém nebyl. Řidič svozového autobusu z Olomouce do Brna by... celá recenze


Alena červen 2019
Alena Votrubova. V celku spokojenost pouze strava byla pořád dokola to samé k snídani a ještě se mi v Itálii nestalo abychom za celý pobyt nedostal... celá recenze


Iveta červen 2019
Hotel Reale. Natěšená jsem odjížděla a zklamaná vracela.... celá recenze

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Reale
    Itálie, Emilia Romagna, Bellariva, Rimini

Cena
7 840 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 523 006

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 840 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč