250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Reale ***

Středisko

Rimini - Bellariva

Poloha

Hotel Reale je rodinným hotelem v Rimini Bellariva s 24 pokoji, je vzdálený přibližně 250 metrů od pláže.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, společenská místnost s TV, výtah, Wi-Fi na recepci zdarma, parkoviště za poplatek na vyžádání (cca 3 Eur/den).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, výlety do okolí.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek (i formou palandy) jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, TV a balkonem.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr (ze 2 prvních a 2 druhých chodů), bufet zeleniny a salátů, včetně 1/4 l vína a 1/2 l vody. Za příplatek (platba na místě) možnost plné penze.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

* nápoje v ceně polopenze * rodinný hotel

Informace

Na místě se platí pobytová taxa. Plážový servis za poplatek. NA VYŽÁDÁNÍ: Dětská postýlka zdarma.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna