Hotel Restart

Česko, Královéhradecký kraj, Jičín

Hotel RESTART

    Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Jičín
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu.

Balíček 2

Cena pobytu Na tři dny do Jičína (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v pokoji Executive se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu, prodloužený check-out do 14:00 hod.

Balíček 3

Cena pobytu Na elektrokole Českým rájem (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v pokoji Executive se snídaní, zapůjčení nejkvalitnějších horských kol nebo elektrokol po celoou dobu pobytu, čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu, volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu, prodloužený check-out do 14:00 hod.

Balíček 4

Cena pobytu Jako v nebi v Českém ráji (1 noc) zahrnuje 1x ubytování v v hotelovém apartmá 64 m2, romantickou výzdobu pokoje, lahev procecca s jahodami na pokoji, snídani do pokoje, čtyřchodovou degustační večeře při svíčkách s vinným párováním, volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu, prodloužený check-out do 14:00 hod.

Balíček 5

Cena pobytu Rodinné léto v Českém ráji (4 noci) zahrnuje 4x ubytování v pokoji s přistýlkou nebo rodinném pokoji se snídaní, dětské amenity, volný vstup do kouzelné dětské herny, zapůjčení dětských a dospěláckých koloběžek, jednodenní zapůjčení kol pro celou rodinu, hledání pokladů 'Rumcajsova stezka', volňásky pro děti na hrad a zámek Staré hrady a do Rumcajsovy ševcovny, volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu, prodloužený check-out do 14:00 hod.

Balíček 6

Cena pobytu Týden plný výletů (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou nebo rodinném pokoji se snídaní, dětské amenity, volný vstup do kouzelné dětské herny, zapůjčení dětských a dospěláckých koloběžek, jednodenní zapůjčení kol pro celou rodinu, hledání pokladů 'Rumcajsova stezka', volňásky pro děti na hrad a zámek Staré hrady a do Rumcajsovy ševcovny, volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu, prodloužený check-out do 14:00 hod.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V Českém ráji lze jen stěží hledat příhodnější místo pro skutečný restart. Hledáte na dovolené zaslouženou relaxaci nebo dáváte přednost aktivnímu odpočinku s turistikou, zábavou a sportovními zážitky? V hotelu reStart si každý přijde na své. Užijete si nejen příjemné ubytování, ale i vstup do zbrusu nového hotelového wellness. Přijet můžete jen tak ve dvou, nebo si udělat rodinný výlet. Pro děti je připravena dětská herna: zabaví se ve skákacím hradu, své kuchařské umění mohou předvést v mini kuchyňkách a malé kutily dozajista potěší dětské ponky s nejrůznějším nářadím. Všechny krásy malebného města můžete obdivovat přímo z oken hotelu, nebo se vydejte na procházku po okolí. Okolí ubytování je oblíbeným cílem také cyklistů. Budova hotelu je propojena s nově zrekonstruovaným sportovním areálem, který poskytuje výborné zázemí pro sportovní aktivity.

POLOHA

Hotel reStart se nachází v Jičíně, jen pár minut pěšky krásnou lipovou alejí do historického centra města. Skvěle vybavený hotel je propojený se sportovním areálem - je vyhledávaným místem všech cestovatelů, kteří míří do Českého ráje.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace pro snídaně, restaurace La Favorita, bar, kavárna, terasa, obchod se suvenýry, konferenční služby, úschovna zavazadel, půjčovna kol a elektrokol, půjčovna automobilů, hotelový trezor, klimatizace, výtah, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), venkovní sportovní areál, krytá sportoviště, fitness centrum, wellness centrum (krytý bazén, dětský bazén, vodní skluzavka, masáže). Pro děti: TV programy pro děti, venkovní dětské hřiště, dětská herna (skákací hrad, dětské ponky, mini kuchyňka), knihy, DVD, hudba pro děti, stolní hry, puzzle.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje Economy, 2lůžkové pokoje Executive (možnost přistýlky), 4lůžkové rodinné pokoje Family (2 propojené pokoje) a 2lůžkové exkluzivní apartmány v nejvyšších poschodích hotelu typu Comfort Suite (prostorné, panoramatický pohled z okna, 9 - 10 patro, gauč, možnost 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), klimatizace, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), kávovar Nespresso, čajový set, minibar, konferenční stůl, trezor, kosmetika Botanica s arganovým olejem, váha, zatemňovací závěsy, nadstandardní postele s komfortní zdravotní matrací, k dispozici: pantofle. Župany - v apartmánech k dispozici, ostatní pokoje možnost zápůjčky zdarma na recepci.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet, nebo 3chodová servírovaná večeře - v závislosti na obsazenosti hotelu). K dispozici hotelová restaurace La Favorita: od pondělí do pátku výběr z jídelního lístku nebo z denního menu. Zakládá si na tradiční přípravě potravin z nejvalitnějších lokálních a sezónních potravin od pečlivě vybraných dodavatelů.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, fitness centrum, venkovní sportovní areál (běžecký ovál, 2 fotbalová hřiště, venkovní hřiště pro házenkáře, volejbalové kurty, tenisové kurty, nohejbalové hřiště), krytá sportoviště (sportovní hala, tělocvična, tělocvična pro kontaktní sporty, stolní tenis). v přilehlé budově: Aquapark Jičín (plavecký bazén, dětský bazén, dětské brouzdaliště, divoká řeka, tobogán, skokanský bazén, whirpool, parní komora). před vchodem: Valdštejnova lipová alej, která je jedním ze symbolů města Jičín, unikátní přírodní a krajinou památkou a byla vysazena Albrechtem z Valdštejna. Při slunovratech na jednom konci aleje slunce vychází, na druhém zapadá. Spojuje centrum města Jičína s Valdštejnskou lodžií (letohrádek Libosad). Stromořadí je vysázeno jako čtyřřadé, kdy každé dva pruhy lip odděluje úzký asi 2 metry široký chodník a uprostřed jsou dvouřadí oddělena širokým travnatým dělícím pruhem, celková délka je 1737 metrů a původně bylo v lipovém stromořadí vysazeno 1140 lip, které však za uběhlá staletí doznalo mnohé obměny. v okolí: Valdická Brána - náměstí v Jičíně, Lipová Alej, Pohádkový drak v Jičíně, Valdštejnská lodžie, Rozhledna Čeřovka, Rumcajsova jeskyně, Rumcajsova ševcovna, Jičínský zámek, Prachovské skály, Hrad Trosky, Hrad a zámek Staré Hrady, Hrad Kost a údolí Plakánku, Bozkovské dolomitové jeskyně, Zámek Hrubý Rohozec, Zřícenina hradu Pecka, Zoo Dvůr Králové, Zoo Chleby.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní, volný vstup do hotelového fitness centra, parkování v areálu hotelu.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel RESTART ****
  • Lokalita dle CK: Český ráj
  • Místo dle CK: Český ráj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 668 907
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Hotel RESTART
    Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Jičín

Cena
5 995 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 668 907

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 995 Kč
příplatek za zapůjčení dětské postýlky
0
0 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč