Hotel Rinia 2

  Albánie, Drač

2/5

Rinia

    Albánie, Drač
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní produkce, víno, pivo, rakije, vodka, koňak, kola, fanta, voda. Bar 10.30-22.00 hod. Svačina 16.00-17.00 hod. - pizza, sušenky, káva, čaj, ovoce aj.

Názor CK

Moderní a příjemný hotel vyznačující se výborným poměrem kvality a ceny za služby all inclusive. Rodinná atmosféra hotelu a velmi příjemný personál.

Internet

bezdrátové připojení WiFi zdarma.

Poloha hotelu

hotel přímo u moře s vlastní hotelovou písčitou pláží a pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost od mezinárodního letiště Matky Terezy v hlavním městě Tirana je pouze 30 km. Do centra Durrësu se dostanete za pár minut autobusem nebo taxi (cca 10 km).

Stravování

all inclusive

Ubytování

prostory hotelu jsou navrženy moderním způsobem, který kombinuje eleganci a jednoduchost pro vytvoření příjemné a relaxační atmosféry. Hotel nabízí sedm podlaží s celkem 32 pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené nezbytnými prvky jako koupelna/WC, TV, klimatizace, telefon, minilednička.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace s terasou, bazén, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, bar u bazénu, 2 výtahy.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rinia 2 ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 464 668
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Albánie

2/ 5 14 recenzí


Oldřich Otřísal srpen 2018
Dovolená 2018. Moc příjemná dovolená i personál.... celá recenze


Ivana srpen 2018
Názor na dovolenou. Skvělá dovolená za rozumné peníze. ... celá recenze


eva srpen 2018
Dovolená 2018. Pobyt v hotelu Rinia se nám líbil, celkově jsme spokojeni se službami... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-rinia-albanie-albanie-z1464668/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.