200 m od pláže | Typ pláže: oblázková, kamenitá

Popis

Popis hotelu Hotel Riviera

Naše výhody

  • sleva za včasnou rezervaci
  • výhodný termín
  • nápoje v ceně
  • 100% dětská sleva
  • rodinná sleva (2 děti ve vlastním pokoji)

Nápoje v ceně:během večeře 19 h-21 h 0,2 l vína, 1 malé pivo, voda nebo džus.

Sleva za včasnou rezervaci:10% sleva při rezervaci do 31.3. pro termíny 25.4.-19.6. 10% sleva při rezervaci do 30.6. pro termíny 12.9.-26.9.

Výhodný termín: 7=6při pobytu 16.5.-30.5., 13.6.-20.6. a 12.9.-26.9.

Poloha:Crikvenica je velmi pěkné letovisko jižně od Rijeky. Převládá zde mírné klima. Hotel je od vlastní skalnaté pláže oddělen pouze rušnou pobřežní promenádou. Centrum města cca 2 km.
Vybavení:hlavní budova a 3 depandance (180 lůžek) se společenskou místností s TV, klimatizovanou restaurací, barem, pizzerií a útulnou kavárnou na terase.
Pokoje:všechny pokoje v depandancích jsou jednoduše zařízené, se sprchou, WC, telefonem.A2A/A4A:s balkónem.
Zábava:hudební večery (červenec/ srpen).
Fitnes:stolní tenis za poplatek.
Stravování:snídaně formou bufetu, večer výběr z menu.
Dětská sleva:A3A:2 dospělí + 1 dítě (2-6 let) 100%, (7-13 let) 50%, (od 14 let) 20% v třílůžkovém pokoji.
Rodinná sleva:A4A:4 osoby, z toho max. 2 děti (2-11 let) 50%, (12-17 let) 20% ve 2 dvoulůžkových pokojích se spojovacími dveřmi.
Parkování:parkoviště v ceně.
Domácí zvíře:v ceně (malé).
Příjezd/minimální délka pobytu:denně/3 noci. 20.6.-4.9. sobota, neděle/7 nocí.PŘÍJEZD KDYKOLI A FLEXIBILNÍ DÉLKA POBYTU

Svou dovolenou si u nás můžete objednat přesně podle Vašich časových možností. Mnoho zařízení nabízí, především před a po hlavní sezóně, možnost příjezdu kterýkoli den v týdnu. Často jsou možné i zkrácené pobyty na 2, 3 nebo 4 noci, stejně jako "o něco delší" dovolená, např. na 10 nebo 11 nocí. Den příjezdu a minimální délku pobytu naleznete u jednotlivých popisů ubytovacích zařízení.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Kvarner