300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Rondinella ***

Poloha

hotel leží v klidné části Cesenatica nedaleko rozlehlého parku di Levance, cca 250m od pláže.

Vybavení

plně klimatizovaný hotel, recepce, restaurace, bar, výtah, zahrada, kryté parkoviště.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, fénem, minibarem, sejfem, WI-FI, balkonem, možnost 2 přistýlek.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, v ceně voda a stolní víno. Možnost dokoupení plné penze.

Pláž

široká písčitá, 6 km dlouhá. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Přímo mezi bazénem Diamanti Beach Village a mořem se nachází tzv. volná pláž (bez povinnosti kupovat plážový servis).

Sport

cca 300 m vzdálený bazén a skluzavky v komplexu Diamanti Beach Village; aquapark Atlantica je vzdálen cca 3 km; stolní tenis, zapůjčení jízdních kol - ZDARMA.

Doplňující informace

pobytová taxa - cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. 

Slevy

Slevy na 3. lůžku: dítě do 9 let - ZDARMA, dítě od 9 do 15 let - sleva 30 %, osoba od 15 let - sleva 20 %. Slevy na 4. lůžku: dítě do 9 let - sleva 50 %, dítě od 9 do 15 let - sleva 30%, osoba od 15 let - sleva 20 %.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna