110 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Rossella **

Popis hotelu

Pro všechny milovníky sportu, wellness, fitness a aktivního životního stylu nábízíme prodloužený víkend v Italském městě Rimini, kde se ve dnech 30.5 2019 – 2.6.2019 každoročně koná veletrh RiminiWellness. V připravených halách probíhají ukázkové lekce aerobiku, zumby, dansyngu, sambafit, streetwork, spinningu, TRX, pilates, jumpingu, různé druhy jogy. Také ve vodních plochách si můžete vyzkoušet jízdu na kole pod vodou, skákání na trampolínách pod vodou, aqua aerobik, posilování ve vodě. Během 4 dnů si zde může vyzkoušet jakoukoliv lekci, zacvičit na posilovacích strojích nebo se jen dívat, odpočívat, případně vychutnávat atmosféru celého dění kolem.
Program:
odjezd z ČR ve středu 29.5.2019 ve večerních hodinách. Příjezd do Rimini - Viserba ve čtvrtek 30.5.2019 ráno. Následuje ubytování v hotelu Rossella**+ v třílužkových pokojích, potom odjezd autobusem k výstavišti do Rimini. Celý den na výstavišti a ve večerních hodinách návrat zpět na hotel.
31.5.2019 celý den na výstavišti
1.6.2019 celý den na výstavišti - možnost večerního výletu po okolí dle nabídky CK.
2.6.2019 celý den na výstavišti ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
3.6.2019 v ranních hodinách návrat do ČR.
Základní cena: 4 990 Kč
Cena zahrnuje:
autobusovou dopravu z ČR - Itálie, transfér z hotelu na veletrh, ubytování v třílůžkových pokojích, služby česky mluvícího asistenta na místě, spotřebu energií, závěrečný úklid, vstupenku na veletrh.
Cena nezahrnuje:
stravu, komplexní pojištění na cesty.
Příplatky:
strava polopenze, dvě osoby na pokoji.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna