Popis

Popis hotelu Hotel Rösslwirt ***

UBYTOVÁNÍ

1 - lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje se 2 dětskými přistýlkami, Spr. nebo vana +WC, SAT/TV, fén, částečně balkon (CK negarantuje). Ubytování probíhá v obou budovách. 1 - lůžkové pokoje bez příplatku.

STRAVA

POLOPENZE PLUS

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 10 Eur /dítě/noc (na ověření) Hotel přijímá tyto kreditní karty: Maestro Zapůjčení županu: 4,5 Eur

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce s polopenzí PLUS ZDARMA. Dětský postýlka za příplatek: 10 Eur/den Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

zážitkový bazén OSSERBAD Lam (700 m) - areál vnitřních (celoroční bazény) a venkovních bazénů vč. tobogánu (letní provozo) jezero ke koupání SEEPARK ARRACH (4 km) - jezero se zázemím ke koupání a dětským hřištěm.

PARKOVÁNÍ

zdarma (dle dostupnosti)

POBYT SE ZVÍŘETEM

7-15 Eur/zvíře /noc - dle velikosti psa (bez krmení)

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT V BAVORSKÉM LESE (5 dní / 4 noci, pobyt NE - ČT)
- 4x ubytování s polopenzí PLUS - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu, v neděli snídaně se sektem - denně obědový balíček - večeře menu o 3 chodech - 1 láhev minerálky při příjezdu na pokoji - denně čerstvé ovoce na recepci - denně volný vstup do Osserbad (venkovní a krytý bazén, pára, sauna) v rámci programu 'Osserbad Plus' - WLAN v celém hotelu - zapůjčení Nordic Walking holí (dle dostupnosti) - novinový servis u snídaně - týdenní program (dle místní nabídky) - slevová karta GUTi - různé slevy a výhody, např. volná jízda veřejnou dopravou (Bavorský les - oblastní lístek) aj. - parkování Pozn. Osserbad je z důvodu pravidelné údržby mimo provoz v těchto termínech: 30.3.-12.4.19.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POBYT V BAVORSKÉM LESE (4 dny / 3 noci, pobyt ČT - NE)
- 3x ubytování s polopenzí PLUS - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu, v neděli snídaně se sektem - denně obědový balíček - večeře menu o 3 chodech - 1 láhev minerálky při příjezdu na pokoji - denně čerstvé ovoce na recepci - denně volný vstup do Osserbad (venkovní a krytý bazén, pára, sauna) v rámci programu 'Osserbad Plus' - WLAN v celém hotelu - zapůjčení Nordic Walking holí (dle dostupnosti) - novinový servis u snídaně - týdenní program (dle místní nabídky) - slevová karta GUTi - různé slevy a výhody, např. volná jízda veřejnou dopravou (Bavorský les - oblastní lístek) aj. - parkování Pozn. Osserbad je z důvodu pravidelné údržby mimo provoz v těchto termínech: 30.3.-12.4.19.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

POBYT V BAVORSKÉM LESE (8 dní / 7 nocí, pobyt NE - NE)
- 7x ubytování s polopenzí PLUS - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu, v neděli snídaně se sektem - denně obědový balíček - večeře menu o 3 chodech - 1 láhev minerálky při příjezdu na pokoji - denně čerstvé ovoce na recepci - denně volný vstup do Osserbad (venkovní a krytý bazén, pára, sauna) v rámci programu 'Osserbad Plus' - WLAN v celém hotelu - zapůjčení Nordic Walking holí (dle dostupnosti) - novinový servis u snídaně - týdenní program (dle místní nabídky) - slevová karta GUTi - různé slevy a výhody, např. volná jízda veřejnou dopravou (Bavorský les - oblastní lístek) aj. - parkování Pozn. Osserbad je z důvodu pravidelné údržby mimo provoz v těchto termínech: 30.3.-12.4.19.

CELKOVÁ KAPACITA

24 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

2,5 Eur / osoba od 16 let /den, dítě do 6 do 16 let za 1,5 Eur/den

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA BAZÉN

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Rösslwirt Lam: - hotel byl v roce 2016 částečně rekonstruovaný - jen 700 m od hotelu je zážitkový bazén OSSERBAD - vstup ZDARMA

VYBAVENÍ

recepce, restaurace, zimní zahrada, úschovna kol a lyží. Venkovní dětské hřiště v blízkém parku (100 m). Hotel byl v roce 2016 částečně rekonstruovaný a má hlavní a vedlejší budovu (ubytování probíhá v obou budovách).

POLOHA

Hotel Rösslwirt se nachází v centru městečka Lam v dosahu kaváren, restaurací a obchodů, cca 100 m o lázeňského parku. Lam leží v Bavorském lese, kousek od hranic s ČR, cca 35 km od Klatov nebo 25 km od Železné Rudy. Velký Javor (nejvyšší hora Šumavy) leží pouze 17 km od hotelu. Hotel je ideální výchozí místo pro turistiku, hned u domu je turistická cesta Goldsteig, zastávka turistické busu je v dosahu. Lanovka v Hohen Bogen je vzdálená cca 10 km. Cyklostezka začíná 1 km od domu.

Hotely Bavorsko