Popis

Popis hotelu Hotel Rudolf

Termální lázně Hajdúszoboszló se nacházejí cca 200 km východně od Budapešti v blízkosti druhého největšího města Maďarska Debrecenu. Lázně jsou proslulé svojí alkalickou termální vodou, která obsahuje velké množství solí, železa, jódu a manganu, díky čemuž je velmi vhodná pro léčbu gynekologických či kožních potíží a zejména problémů s pohybovým aparátem. Hajduszoboszló nejsou jen termální lázně, město nabízí bohatý kulturní a zábavní program pro návštěvníky všech věkových skupin (festivaly, folklórní víkendy, dixilend dny, apod.). Nejde opomenout i monument tisíciletí Zvonový dům a jeho impozantní zvonkohru, rozlehlý lázeňský park, který přímo vybízí k relaxaci, pro aktivnější je zde řada sportovišť. Hotel Rudolf*** je situován u lázeňské promenády, asi 5 minut od termálních lázní. Je postaven ve středomořském stylu s vlastním bazénem a wellnes centrem a nabízí ubytování ve 37 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou příjemně vybaveny, mají vlastní koupelnu s WC a sprchou, TV, telefon, minibar a balkon. Ubytování je možné i v apartmánech (cena na vyžádání v CK). V ceně ubytování je zahrnuta polopenze, vstup do hotelového wellness (jakuzzi, finská sauna, bazén), užívání hotelového venkovního bazénu.

Možnost stravování - vybavení kuchyně

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Možnost koupání

Hotel disponuje vlastním venkovním bazénem, termální lázně jsou 5 minut od hotelu.

Výlety do okolí

Debrecen - druhé největší město Maďarska, Puszta - národní park Hortobágy-mimořádná krajinná oblast je od r. 1999 zapsána na seznamu UNESCO. To je tedy puszta, obrovská, nekonečná rovinatá step, největší v Evropě. HORTOBÁGY - centrum puszty, 167 metrů dlouhý kamenný most o devíti obloucích, nejdelší kamenný most v Maďarsku.

Parkování (počet)

uzavřené hotelové parkoviště (50)

GPS

47,453713, 21,40547

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Hotely Východní Maďarsko