850 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Salzburgerhof ***

Výhody
  • hotel v blízkosti oblíbených lázní Alpentherme Gastein
  • karta výhod Gastein Card zdarma
Popis hotelu

Hotel v blízkosti oblíbených lázní Alpentherme Gastein. Karta výhod Gastein Card zdarma.

Poloha

na klidné pěší zóně v Bad Hofgasteinu. Lázeňský park je vzdálen cca 300 m. Lanovka cca 700 m.

Vybavení

hotel s 45 pokoji nabízí a-la-carte restauraci, snídaňovou místnost, společenskou místnost s TV.

Ubytování

pokoje disponují sprchou, WC, telefonem, kab. TV, některé balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): cca 17 m2.

Rodinné pokoje (A3C): cca 27 m2, buď 2 propojené dvoulůžkové pokoje nebo obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvoulůžkový pokoj.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 13 m2.

Stravování

snídaně. Bohatá snídaně formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

za poplatek: šipky.

Internet

WiFi připojení v hotelu (zdarma).

Děti

dětská postýlka na vyžádání v CK, cca 12 €/pobyt, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Další výhody

1x týdně historická obchůzka Bad Hofgasteinu, pěší túra s průvodcem, lázeňský koncert, nordic walking (hole v ceně), projížďky na kole s průvodcem (zapůjčení kol) přes turistickou centrálu. Karta Gastein Card s cca 200 různými službami v údolí Gastein, jako např. slevy na lanovky, městskou hromadnou dopravu, vstup do lázní a další.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště 300 m zdarma, dle dostupnosti. U hotelu cca 3 €/den, dle dostupnosti; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Bad Hofgastein zdarma MHD Citybus; domácí zvíře: cca 5 €/den (max. 2); lázeňská taxa: cca 2,40 € na den/osobu od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; upozornění: hotel není vhodný pro vozíčkáře.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.