Popis

Popis hotelu Hotel Sandy Beach ****

Středisko

Golem

Poloha

Hotelový areál se čtyřmi budovami v menší zahradě se nachází ve středisku Golem, cca 8 km od centra letoviska Dürres a cca 40 km od letiště v Tiraně, obchody a bary cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 900 m.

Vybavení

Vstupní hala, recepce, trezor na recepci, restaurace, 2 bary, WiFi zdarma, hlavní bazén s dětskou částí, bazén pro dospělé, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Sport a zábava

Stolní tenis, miniclub, dětské hřiště, za poplatek vodní sporty na pláži.

Ubytování

Pokoje deluxe s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka, 2. přistýlka možná jen pro dítě) mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon a balkon; za poplatek minibar. Za příplatek prostornější junior suite se stejným vybavením.

Stravování

Premium all inclusive zahrnuje snídaně (7:30-9:30), obědy (12:00-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, lehký snack během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané alkoholické nápoje mezinárodních značek (10:30-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Veřejná písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Tipy pro správnou volbu

- klidná oblast Golem
- nově zrekonstruovaný hotel
- pokoje až pro 3 dospělé a dítě

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.

Hotely Albánie