100 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Santellina ***

Charakteristika

rodinný hotel leží na klidném místě kousek od sjezdových tratí Paganella část Fai, cca 1 km od centra vesničky Fai della Paganella. Vhodné pro všechny, kdo chtějí zažít klidnou dovolenou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, trezor.

Postýlka

pro dítě do 2 let, na vyžádání.

Stravování

snídaně - formou bufetu, večeře - servírované 3chodové menu (výběr), salátový bufet.

Služby

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), společenská místnost s TV, výtah, lyžárna.

Parkování

u hotelu (do vyčerpání kapacity).

Vzdálenost od centra

1 km Fai della Paganella

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 60 m Paganella - část Fai della Paganella Vzdálenost od běžeckých tratí: 8 km Paganella. Vzdálenost od skibusu: 60m. Lyžařské školy: 60 m. Půjčovna lyží: 60 m. Úschovna lyží: v hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige