Hotel Savica

  Slovinsko, Gorenjsko, Bled

4/5

HOTEL SAVICA GARNI

    Slovinsko, Gorenjsko, Julské Alpy, Bled, Bledské jezero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jezera Bled a je vhodný především pro rodiny s dětmi. Sportovce zaujme možnost turistiky či cykloturistiky, bohatá nabídka adrenalinových sportů popř. zdejší golfové hřiště.

Lyžování

středisko Triglav, ráj běžkařů a biatlonistů, je vzdálené 20 km. Další lyžařská centra jako Krajnska Gora, Vogel, Kobla nebo Krvavec jsou navzájem propojeny skibusem.

Koupání

v sousedním hotelu Rikli Balance se nachází wellness centrum Živa s termálními bazény, saunovým světem a beauty centrem s nabídkou masáží a koupelí. V létě možnost koupání v jezeře Bled, které je v severovýchodní části napájeno i termálními prameny, proto jeho teplota dosahuje až 26°C.

Vybavení

restaurace (snídárna), dětské herny, zábavní programy pro děti.

Speciální nabídka

1x denně vstup do bazénů wellness střediska Živa v sousedním hotelu Rikli Balance ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA ve 2-lůžkovém pokoji. 2 děti do 11,99 let v rodinném pokoji ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

Vlastní. Vzdálenost z Brna 510 km, z Prahy 610 km.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 3,13 €/dosp.os/noc, 1,56 €/dítě/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt (osoba nad 7 let). Wellness centrum Živa/hotel Rikli Balance uzavírka bazénů 12.4.-22.4.2021.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 2-lůžkové pokoje: možnost přistýlky, hygienické zařízení, klimatizace, kabel TV, WiFi internet, minibar, trezor. Většina pokojů s balkonem.
 • Rodinné 4-lůžkové pokoje: (2 lůžka a 1 palanda pro děti nebo dva 2-lůžkové pokoje), možnost 1 přistýlky pro dítě. Hygienické zařízení, klimatizace, kabel TV, WiFi internet, minibar, trezor. Většina pokojů s balkonem.
 • Stravování: polopenze formou švédského stolu (snídaně v hotelu Savica, večeře v sousedním hotelu Rikli Balance).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL SAVICA GARNI ****
 • Lokalita dle CK: Pohorje
 • Místo dle CK: Bled

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 800 278
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Gorenjsko

4/ 5 1 recenzí


Zuzana březen 2012
Prehliadka hotela Savica***. Novo zrekonštruovaný Hotel Savica v Blede je prvý family-friendly hotel v Slovinsku. Hotel ponúka svojim hosťom kvalitné a cenovo ... celá recenze

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

HOTEL SAVICA GARNI
    Slovinsko, Gorenjsko, Julské Alpy, Bled, Bledské jezero

Cena
6 650 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 800 278

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 650 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč