600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Selenium ***

Poloha

Hotel se nachází 1 km od centra města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností WIFI připojení zdarma, restauraci, bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, společenskou místnost s TV, lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v okolí hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž 600 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness

Animační program jednou týdně. Za poplatek – stolní tenis, masáže, turecké lázně, sporty na pláži.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA.Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj max. 4/3+1 na vyžádání. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side