Hotel Sharjah Premiere

  Spojené arabské emiráty, Sharjah

1/5

Sharjah Premiere Hotel & Resort

    Spojené arabské emiráty, Sharjah
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Poloha: hotel se nachází v Emirátu Sharjah. V okolí hotelu jsou obchůdky. Transfér z letiště trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: Recepce, 4 restaurace, kavárna, bazén, směnárna, internetový koutek.

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se sat., telefon, minibar a trezor, za poplatek možnost připojení k internetu.

Stravování: snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované

Pláž: cca 250metrů od hotelu se nachází pláž u hotelu Lou Loua, kterou klienti mohou využívat. Veřejná pláž je přes místní komunikaci.

Sport a zábava: posilovna, biliár, stolní tenis, výlety a nákupy v Dubaji nebo Emirátu Sharjah

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sharjah Premiere ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 470 947
dnes 12–20 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Sharjah

1/ 5 4 recenzí


Tom prosinec 2018
Tento hotel bychom nedoporučili. Pobyt byl velice zajímavý, ale trochu zmatený. Vyplatí se určitě jet do jiné oblasti, kde je více pohody nebo více zábavy jako Dub... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).