250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Silvie Rose

Poloha

rodinný hotel v klidné ulici obklopené stromy v malebném letovisko Cesenatico je tvořen dvěma budovami - BLUE a SILVIE ROSE.

Vybavení

restaurace, bark, TV koutek, WI-FI na recepci ZDARMA, parkoviště, výtah. V blízkosti restaurace, cukrárny, obchody.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (mohou být i ve formě patrové postele) se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, sejfem, fénem, balkonem.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu. K večeři ZDARMA 1/4 l místního vína 1/2 l vody. Polopenze je podávána v hotelu BLUE. Možnost dokoupení obědů výběrem z menu v plážové restauraci.

Pláž

písečná, cca 250 m.

Sport

možnost využití venkovního bazénu s atrakcemi v Diamanti Beach Village (16.6.-8.9.2018) - cca 400 m, vodní sporty, možnost zapůjčení kol.

Doplňující informace

cena nezahrnuje poplatek za pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1,5 EUR/os. od 14 let/den. Možnost dokoupení - plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj 10 EUR/den.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě na první přistýlce od 3 do 10 let - sleva ZDARMA. Dítě na druhé přistýlce od 3 do 10 let - sleva 50 %. Dítě na přistýlce od 10 do 15 let - sleva 50 %. Osoba na přistýlce - sleva 20 %.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna