Hotel Simena Sun Club

  Turecko, Kemer, Camyuva

5/5

Simena Sun Club

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Camyuva
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Velmi oblíbená prázdninová vesnice ,obklopená překrásnou zahradou, se nachází v malebné vesnici Camyuva v oblasti Kemer. Svým klientům nabízí kvalitní služby, velké vyžití pro děti a celou rodinu, skvělou kuchyni, parádní výhled na hory. Doporučujeme hlavně rodinám s dětmi. Centrum města Kemer 7 km, dostupné místní dopravou. Vzálenost od letiště 70 km.
PLÁŽ
Oblázkovo písečná pláž přímo u hotelu. Plážové osušky, matrace a slunečníky zdarma. K dispozici plážový bar.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoj s možností přistýlky je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem (za depozit), telefonem, koupelnou se sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj s 2 oddělenými ložnicemi.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost občerstvení formou svačin, zmrzliny, tureckách palačinek, wafflí. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a některých importovaných 24 hodin.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace (za poplatek – nutná rezervace) 6 barů, wifi na recepci zdarma, 2 venkovní bazény, dětský bazén, velký a bohatý miniklub, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, konferenční místnosti, obchody, diskotéka.
AKTIVITY
Bohatý animační a večerní program pro děti i dospělé, živá hudba, taneční párty, vodní gymnastika, šipky, stolní tenis, tenis, basketbal, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, střelba, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, vodní sporty na pláži za poplatek.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Simena Sun Club ****
Typ pláže: molo, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 579 793
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kemer

5/ 5 5 recenzí


kerechiw srpen 2019
Super dovolená. Nejlepší dovolená jakou jsem v životě zažila. Klaním se před personálem, který kmital od rána do večera. Český človíček možná není... celá recenze


Dáša srpen 2019
Dovolená. Na tomto pobytu jsem nenašla nic, co by se dalo krtitizovat, akotát delegát- nejhorší, s jakým jsem se za ty roky cestování setkal... celá recenze


Miroslav Horák červen 2019
Dovolená v hotelu Simena Sun Club. Hotel je nízkopodlažní, situovaný v pečlivě udržované zahradě. Vzrostlé stromy poskytují stín.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-simena-sun-club-kemer-turecko-z1579793/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.