500 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Sivila ***

Pláž

cca 500 m od pláže

Poloha

dvoupatrový hotel v zahradách se nachází nedaleko pláže v letovisku Afandou, v klidné oblasti 10 km od Faliraki a 25 km od letiště. Centrum Afandou je vzdáleno cca 15 min chůze od hotelu a je zde spousta obchodů, restaurací a barů. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za pořádek a čistotu. 2 km od hotelu je golfové hřiště. Kolem hotelu jezdí pravidelně mimi vláček, kterým se dá za poplatek dojet do centra a zpět. Hotel má i vlastní kostel. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení

recepce, trezory, půjčovna kol, internet, TV místnost, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, plážový volejbal, šipky, kulečník.

Ubytování

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, mini ledničkou, telefonem, TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, internet, kulečník.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00), zmrzlina pro děti do 12 let (14:30 – 15:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:15 – 22:30).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Rhodos