Hotel Skalka

  Slovensko, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

4/5

HOTEL SKALKA

    Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

lázeňské město Rajecké Teplice leží 15 km jižně od Žiliny, v prostředí s bohatými možnostmi turistiky i koupání. Přírodní léčebné lázně Rajecké Teplice využívají jako hlavní balneoterapeutický prostředek termální prameny 38°C teplé hydrouhličitanovo-vápenato-hořečnaté léčivé vody, která je vhodná především pro léčení pohybového ústrojí. Hotel Skalka se nachází v krásném 5ti hektarovém parku jen několik minut od centra města.

Lyžování

běžecké terény v okolí. Pro sjezdové lyžování - pro začátečníky a středně náročné lyžaře Rajecká Lesná (15 km), Fačkovské sedlo (23 km), Čičmany (28 km), pro náročné lyžaře: Martinské Hole (35 km) a Vrátná (45 km).

Koupání

600 m - SPA Aphrodite (2 vnitřní bazény: rehabilitační/plavecký bazén 30-32° C, vnitřní léčebný/relaxační bazén 37-38° C, saunový svět, venkovní termální areál: sedací klidový bazén, bazén s vodopádem, turecký bazén, plavecký bazén 25 m). 1.500 m - letní termální koupaliště Laura (teplota vody 24-28°C, jeden bazén 50 m a jeden dětský bazén.

Vybavení

restaurace, kavárna, letní terasa, wellness centrum (finská a parní sauna, 2x whirlpool), wellness procedury - masáže a zábaly, nefritové lůžko, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, bioptron, solární louka, inhalace,…), fitness, dětský koutek a dětské hřiště, multifunkční hřiště, adventure golf, discgolf, půjčovna sportovních potřeb (kola, koloběžky,…). Parkoviště zabezpečené kamerovým systémem.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x7x ubytování s polopenzí. Wellness pobyt na 2 noci: 2x ubytování s polopenzí, 1x klasická masáž, 1x rašelinový zábal. Wellness pobyt na 3-5 nocí: 3x/4x/5x ubytování s polopenzí, 1x hydroterapie (vířivá vana, finská a parní sauna), 1x klasická masáž, 1x oxygen, rašelinový zábal. Wellness pobyt na 6-7 nocí: 6x/7x ubytování s polopenzí, 2x hydroterapie (vířivá vana, finská a parní sauna), 1x termální bazén v lázeňském domě Aphrodite, 1x klasická masáž, 1x rašelinový zábal, 2x masážní křeslo+2x oxygen, 1x nefritové lůžko Ceragem.

Speciální nabídka

WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. Wellness pobyty s procedurami nejsou vhodné pro děti do 11,99 let. V neděli se procedury neposkytují.
U pobytů na 2 noci není možný nástup v sobotu.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • Pokoje STANDARD: 1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi internet.
 • Pokoje ECONOMY: 1 a 2-lůžkové pokoje (menší pokoje, většinou v podkroví), hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi internet. (Jednolůžkové pokoje s možností přistýlky).
 • Pokoje FAMILY: 2-lůžkové pokoje, možnost 1-2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi internet. (1 přistýlka = rozkládací křeslo, lze pro dítě i dospělého, 2 přistýlky = patrová postel, lze pro 2 děti nebo max pro 1 dospělého a 1 dítě).
 • Stravování: polopenze.
 • Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL SKALKA ***
 • Lokalita dle CK: Střední Slovensko
 • Místo dle CK: Rajecké Teplice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 457
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Střední Slovensko

4/ 5 2 recenzí


Monika červenec 2018
Tomáš. Dovolenou mohu doporučit .Krásná příroda, krásné termální lázně a v blízkosti koupaliště, minigolf,půjčovna bruslí a kol.... celá recenze


Zbyněk Matouš červenec 2018
Slovensko. Vše proběhlo tak jak mělo.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL SKALKA
    Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

Cena
4 960 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 457

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Rekreační pobyt bez procedur)
2
4 960 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč