Hotel Ski

  Česko, Vysočina, Nové Město na Moravě

Ski: Pobyt pro seniory - 4 noci

    Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Žďárské vrchy, Nové Město na Moravě
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Ski

Hotel Ski*** se nachází v příjemném prostředí mimo centrum Nového Města na Moravě. V sousedství hotelu naleznete sportovní areál Vysočina Aréna nebo Harusův kopec, který potěší všechny milovníky sportů.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v prakticky zařízených pokojích typu standard popř. v pokojích superior, které prošli rekonstrukcí. Jsou vybaveny soc. zařízením a TV/SAT. Pro rodiny s dětmi jsou určeny apartmány.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici restaurace, v letních měsících lze připravovat jídla na venkovním lávovém grilu, opékat sele nebo připravovat jiné lahůdky na rožni. V ceně pobytu je polopenze, snídaně jsou formou bufetu, večeře servírované formou 3chodového menu.

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší fitness centrum, wellness centrum s krytým bazénem s protiproudem, masážní tryskou,  vířivkou, Kneippovou léčbou. Relaxovat můžete v saunovém světě s finskou a parní saunou, tepidariem popř. si můžete vybrat s široké nabídky masáží (klasická, lymfatická, medová, havajská…). Vstup do wellness centra i saunového světa je potřeba předem rezervovat na recepci. Děti do 15 let mají vstup do wellness centra pouze do 18 hod. V létě si můžete zahrát minigolf nebo tenis (vybavení je k zapůjčení za poplatek  na recepci). V okolí hotelu jsou upravené běžecké a cyklistické tratě v délce 15 km, které lze využít také k jízdě na kolečkových bruslích nebo lyžích.

Zvířata

Pobyt se zvířaty je možný za poplatek 400 Kč/den (platba na místě).

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na nehlídaném parkovišti u hotelu zdarma – v závislosti na volné kapacitě.

Destinace

Nové Město na Moravě leží v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina, 10 km východně od Žďáru nad Sázavou. Bylo založeno okolo roku 1250 Bočkem z Obřan, zakladatelem cisterciáckého kláštera ve Žďáře nad Sázavou. Mnozí toto místo  považují za nejhezčí kout Vysočiny. Je to kraj malebných kopců, hlubokých lesů a skal. Samotné město se pyšní zámkem, starou radnicí, třemi kostely, muzeem a díly zdejších rodáků, sochařů Jana Štursy a Vincence Makovského. Díky blízkému sportovnímu areálu ho dobře znají i lyžaři. Patří mezi nejvýznamnější střediska zimních sportů v Česku.

Každý rok se zde konají závody světového poháru v běhu na lyžích a v biatlonu. Na Harusově kopci je sjezdovka. Za návštěvu stojí místní lanové centrum a obrázková trasa lesem Ochoza, která vás seznámí s nejrůznějšími legendami a příběhy z Novoměstska.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu), 2x vstup do wellness centra (bazén s protiproudem, chrlič, masážní tryska, whirlpool, Kneippova léčba, děti mají vstup pouze do 18:00 hod.), 2x vstup do saunového světa na 1 hodinu, 1x masáž zad a šíje (25 min.) - pouze osoby od 12 let, Wi-Fi připojení, parkovné

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek ve výši cca 30 Kč / osoba / noc
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Ski: Pobyt pro seniory - 4 noci ***
Lokalita dle pořadatele: Vysočina, Nové Město na Moravě

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 445 296
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Ski: Pobyt pro seniory - 4 noci
    Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Žďárské vrchy, Nové Město na Moravě

Cena
3 240 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 445 296

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 240 Kč