Hotel Ski

  Česko, Vysočina, Nové Město na Moravě

HOTEL SKI

  Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Žďárské vrchy, Nové Město na Moravě
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází na okraji města, v blízkosti sportovního areálu Vysočina Aréna. Poloha hotelu nabízí široké možnosti výletů do okolí (Žákova hora, Devět skal, Samotín, Medlov, hrad Pernštejn, skanzen Vysočiny, Westernové městečko, Žďár nad Sázavou - kostel Sv. Jana Nepomuckého, skanzen Veselý kopec u Hlinska). V okolí je velké množství značených turistických tras a cyklotras.

Lyžování

středisko zimních sportů Vysočina aréna u hotelu. Cca 500 m - sjezdovka Harusův kopec (délka 550 m, dvousedačková lanovka, dětský vlek, noční osvětlení, umělé zasněžování).

Koupání

Hotelový bazén. Městské lázně v Novém Městě na Moravě - 4 km (plavecký bazén, relaxační bazén, vířivka, dětský bazén, saunový svět). Přírodní koupaliště 4 km, rybníky v okruhu 5 km, Medlov a Sykovec 8 km, Pilská vodní nádrž 11 km, Velké Dářko 13 km, krytý bazén Žďár nad Sázavou 11 km.

Vybavení

restaurace s terasou, lobby bar, vinárna s krbem, wellness (bazén s protiproudem a masážní tryskou, whirlpool, Kneippova koupel, saunový svět - finská sauna, parní sauna, tepidárium, solárium, masáže), fitness centrum, tenisové hřiště, minigolf, nehlídané parkoviště u hotelu.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, snídaní (hotelové pokoje a apartmány)/bez stravy (bungalovy), vstup do wellness centra (bazén a whirlpool - 9-12:00 hod neomezeně a 12-21 hod na 1 hod denně). Zima na Vysočině: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, polopenze (hotelové pokoje a apartmány)/bez stravy (bungalovy), 1x svařené víno/ čokoláda pro děti a dezert za pobyt, vstup do wellness centra (bazén, whirlpool) na 1 hod denně, 10% sleva na lyžování na Harusově kopci, 20% sleva na zapůjčení běžek a vstup do Vysočina arény. Aktivní dovolená v létě: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, polopenze (hotelové pokoje a apartmány)/bez stravy (bungalovy), vstup do wellness centra (bazén, whirlpool) na 1 hod denně, 20% sleva na zapůjčení kol, 20% sleva na zapůjčení kolečkových lyží a vstup do Vysočina arény, mapa cyklotras. Pobyt pro seniory: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování (hotelové pokoje), polopenze, 1x káva a dezert za pobyt, vstup do wellness centra (bazén, whirlpool) na 1 hod denně.

Speciální nabídka

WiFi internet ve všech prostorách hotelu ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

Vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu: v období 9.4.-13.4.20 a 3.7.-7.7.20 3 noci, v ostatních obdobích 2 noc. Možný pobyt se psy (poplatek 400 Kč/noc). Děti do 15 let mají vstup do hotelového bazénu a whirlpool povolen jen do 18 hod. Vstup do wellness centra nutno předem rezervovat na recepci.
Vstup do Vysočina arény - dle volných hodin pro veřejnost.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • HOTEL: Pokoje STANDARD: 1 a 2-lůžkové nerekonstruované pokoje, hygienické zařízení, SAT -TV, telefon, WiFi internet, některé s balkonem.
 • HOTEL: Pokoje SUPERIOR: 1 a 2-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, LCD TV, telefon, trezor, WiFi internet, bez balkónu.
 • HOTEL: Apartmány: 3, 4 a 5-lůžkové apartmány, 2 popř. 3-lůžková ložnice, rozkládací gauč v obývacím pokoji, hygienické zařízení, LCD TV, telefon, WiFi internet, některé s balkonem.
 • BUNGALOVY (cca 100 m od hotelu): 5-lůžkové bungalovy 3 pevná lůžka a rozkládací pohovka pro 2 osoby, vybavená kuchyňka, hygienické zařízení, terasa, TV. V zimě vytápěné.
 • Stravování:
 • HOTEL (pokoje a apartmány): snídaně nebo polopenze dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
 • BUNGALOVY: bez stravy (vlastní vaření).
 • Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL SKI
 • Lokalita dle CK: Českomoravská vrchovina
 • Místo dle CK: Nové Město na Moravě

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 397
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

HOTEL SKI
  Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Žďárské vrchy, Nové Město na Moravě

Cena
4 650 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 397

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Pobyt pro seniory 60+)
2
4 650 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč