| Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Smeraldo ***

Názor CK

Hotel Smeraldo se nachází přímo u břehu jezera Lago di Garda, na výběžku zvaném Sirmione. Jedná se o klidnější lokalitu vhodnou zejména pro rodiny s dětmi.

Internet

WiFi zdarma.

Poloha hotelu

hotel Smeraldo se nachází přímo u břehu jezera Lago di Garda, na výběžku zvaném Sirmione, stejnojmenné romantické historické město v docházkové vzálenosti.

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den

Pro děti

dětská postýlka 12 EUR/den.

Snídaně

bufetové

Stravování

snídaně

Ubytování

31 nedávno renovovaných pokojů, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, WiFi, SAT/TV, trezorem, telefonem, klimatizací, balkon/terasa. Typy pokojů : standard – max. 3 osoby, manželská postel, pohovka, standard (přímý/boční výhled na jezero) - max. 3 osoby, manželská postel, pohovka nebo přistýlka, family – prostorné pokoje pro rodiny s dětmi, minimální obsazenost 4 osoby.

Vybavení hotelu

recepce, WiFi, vstupní hala, výtah, snídaňový sál, zahrada, bazén s lehátky, dětské hřiště, parkoviště, půjčovna jízdních kol (zdarma), prádelna.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Lombardie