Hotel Sněžka

Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

4/5

Hotel Sněžka

    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Sněžka**** ve Špindlerově Mlýně poskytuje útulný nocleh a další služby ve stylovém horském stavení blízko skiareálu Svatý Petr. Má ideální podmínky pro strávení zimní dovolené uprostřed Krkonoš, ať už přijedete sami, v páru nebo s celou rodinou. Hosté si mohou užívat úchvatné výhledy na Krkonoše směrem ke sjezdovkám na hoře Medvědín. Hotel Sněžka ****, který se nachází v samém centru pohoří Krkonoše v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn.

Začátek historie hotelu se datuje od roku 1920, kdy patřil, ještě jako Hotel Esplanade, mezi nejvýznamnější lázeňské hotely Špindlerova Mlýna. V roce 2002 byl zrekonstruován a vybaven tak, aby vyhovoval vysokým nárokům našich hostů na komfort špičkového hotelu a zároveň přejmenován na nové jméno po královně Krkonoš - Sněžka. Hotel nabízí kvalitní servis a příjemné prostředí. Ideální poloha hotelu, společně s jeho vnitřním vybavením, řadí hotel mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb v regionu.

Centrum města cca 200 m.
Skibus cca 350 m.
Nákupy, restaurace a bary cca 250 m.
Lyžařský areál Hromovka (Svatý Petr) cca 600 m a cca 700 m lyžařský vlek Medvědín.
Aquapark Špindlerův mlýn cca 800 m


A

Ubytování

V nabídce Hotelu Sněžka najdete dvou až čtyřlůžkové pokoje v kategoriích Standard, Superior nebo Deluxe a s nimi rodinné apartmány Family Suite a Deluxe. Všechny mají svoji koupelnu se sprchou nebo vanou a sociálním zařízením, k dispozici je fén a kosmetika. Do výbavy patří také satelitní televize, trezor a telefon, v pokojích vyšších kategorií je minibar nebo set na přípravu teplých nápojů. Bezdrátové internetové připojení funguje zdarma.

TYP A: 2 lůžkový pokoj
TYP B: 2-3 lůžkový pokoj
1 lůžkový pokoj na vyžádání vč. ceny

Vybavení

Recepce, hala/lobby, úschovna zavazadel, lyžárna, parkoviště (zdarma), restaurace, bar, terasa, kiosek, kavárna, seminární a konferenční místnosti, WI-FI (zdarma), jídelna, místnost určená na snídaně a večeře. Možnost zapůjčení žůpanů za příplatek, pantofle zdarma.

Aktivity

V ceně:

Vstup do Wellness (děti pod dozorem dosp. osoby): sauna, vířivka, relaxační místnos.
Pro děti: dětský koutek, herna, dětské menu, vysoká židle.
10% sleva do půjčovny lyží a lyžařskou školu.

Za poplatek:

Masáže a další procedury (na objednávku na recepci, více info v místě).

Zajímavosti

Špindlerův Mlýn (německy Spindlermühle) je město v Krkonoších a zároveň nejnavštěvovanější horské středisko v Česku. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. Město má rozlohu 7690,91 hektarů.

Zima a lyžování:
Město se řadí k nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskům zimních sportů v České republice. Lůžková kapacita se pohybuje kolem 10 tisíc lůžek. Špindlerův Mlýn má pro zimní sporty ideální podmínky. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého stupně obtížnosti dosahují celkové délky 25 km. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťuje přepravní kapacitu 17 500 lyžařů za hodinu. S jedním skipasem lze lyžovat na sjezdovkách ve 4 lyžařských areálech (Stoh, Medvědín, Hromovka a Labská). Většinu sjezdovek tu v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžují.Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

  • Ski areál Svatý Petr:

Je součástí lyžařského střediska Špindlerův Mlýn a nachází se v Krkonoších ve výšce 720 až 1100 metrů nad mořem. Středisko svatý Petr patří k nejlépe vybaveným střediskům v České republice. Tři lanovky a pět vleků zajišťují plynuly provoz ski areálu. Umělé zasněžení a večerní lyžování, pravidelná úprava tratí, jeden z největších snowparku a lyžařské školy.

  • Ski areál Medvědín:

Na Medvědíně si můžete zalyžovat jak na nenáročné modré sjezdovce, tak i na dvou červených, z nichž jedna patří se svými 60m mezi nejširší sjezdovky v Česku. Medvědínský areál ale nabízí sjezdařský zážitek i pro zkušené a náročné lyžaře na sjezdovce černé. Na vrchol vás vyvezou čtyřsedačkové lanovky buď ze Špindlu, nebo z Horních Míseček. K dispozici je také vlek obsluhující horní úseky sjezdovek. U horní stanice lanovky se můžete zahřát, občerstvit a odpočinout si v restauraci se stylovými kamny i rozlehlou venkovní terasou, ze které jsou nádherné výhledy na Krkonoše: přímo naproti vám se tyčí Železný vrch, dále pak Vysoké kolo, Luční hora, a dokonce nejvyšší hora ČR Sněžka. Čeká vás česká i světová kuchyně a jeden obrovský plyšový medvěd jako maskot podniku.

Slevy

Osoby na 3. a 4. lůžku:

DĚTI DO 4 LET ZDARMA.
Děti od 4 let - 11 let sleva 50%.

Poznámka

Možnost dětské postýlky na vyžádání za poplatek.

Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání za poplatek.

Pobyt

Jiná délka pobytu na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

  • 1x ubytování ve vybraném pokoj za osobu/noc se snídaní.
Dále zahrnuje:

Parkování u hotelu, WI-FI, využití lyžárny, vstup do Wellness, pantofle, využití trezoru., Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • Domácí mazlíčci na vyžádání za poplatek 250 Kč/den., Župany k zapůjčení (za poplatek 100 Kč/pobyt)., Polopenze na vyžádání vč. ceny., Masáže a další procedury za poplatek (více info zveřejněno v místě).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Sněžka ****
  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 516
dnes zavřeno

Hodnocení

18. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

4/ 5 16 recenzí


Luboš Rolinc prosinec 2019
Luboš Rolinc. Po červencové dovolené v tomto hotelu s těmi nejlepšími dojmy a zkušenostmi jsme bez váhání objednali vánoční pobyt 22.-26.2019 . ... celá recenze


Bohumila srpen 2019
Hotel Sněžka. Do hotelu jsme přijely manžel já a tři syni 14,11 a 1,5roku ten nejmenší je nejhorší kritik. Nerad opouští domov a v novém prostře... celá recenze


Michal K. červenec 2018
Recenze hotelu Sněžka, Špindlerův mlýn. Hotel neměl v 1/3 července obsazenost, ani ze čtvrtiny, nabídková akce na lanovky Medvědín a sv.Petr, pouze těm co si zaplatí pob... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Sněžka
    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
5 160 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 516

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 160 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč