Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Sofia ***

Poloha hotelu:

hotel je situovaný v oblasti NesebarRavda, která je vzdálena cca 3 km od starého Nesebaru - možnost dopravy autobusem.

Vybavení hotelu:

recepce, bar, restaurace, internet.

Vybavení pokojů:

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace, TV, telefon, WC, sprcha, chladnička, balkon.

Vybavení apartmánů:

4 lůžkové apartmány s možností přistýlky (1 ložnice s manželskou postelí, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby + možná přistýlka), individuálně ovládaná klimatizace, TV, telefon, WC, sprcha, balkon.

Stravování:

kontinentální snídaně. Večeře za příplatek - servírované jídlo..

Pláž:

hotel je umístěn přímo u písečné pláže.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Nesebar