Popis

Popis hotelu Hotel Sole ***

Popis zájezdu

V lokalitě SAN ZENO najdeme vícero hotelů, z těch klasických 3hvězdiček je tu vždy výhodná PARK HOTEL JOLANDA, případně pokud hledáte něco menšího, rodinnějšího a nejen dle hodnocení kvalitnějšího – vřele doporučíme hotel SOLE s bazénem.
Zkrácené pobyty možné
Vzdálenosti: v centru města, jezero/pláž 9km¨

Stravování

polopenze - Stravování: POLOPENZE: snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře o 4 chodech výběrem ze 2 menu + salátový bufet. V ceně je uvítací nápoj a 1x hudební/tanečení večer za týden.

Ubytování

hotel *** - Vybavení a služby: recepce (do 22h), lounge s TV, bar, terasa s obsluhou. Parkoviště, zahrada.
Venkovní bazén, lehátka a slunečníky
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, SAT/TV, trezor, minibar, klimatizace (v případě horkého počasí). Každý námi nabízený pokoj má balkon s výhledem na jezero nebo hory.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko