Hotel Srní

  Česko, Plzeňský kraj, Srní

4/5

DEPANDANCE SRNÍ

    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

objekt leží v centru horské obce v nejznámějším středisku Šumavy, je depandancí hotelu Srní, vzdáleného asi 200 m. Hosté mohou využívat služby hotelu Srní.

Lyžování

výborné podmínky zde naleznou vyznavači běžek, pro které jsou připraveny upravované tratě s převažující střední obtížností. Lyžařské vleky na Modravě, v Kašperských horách a v Železné Rudě.

Koupání

krytý bazén v hotelu Srní (25 x 12 m).

Vybavení

restaurace. Nová sportovní hala (umělý povrch s lajnováním na různé sporty - badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal), lezecká stěna, ricochet, fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem) a laserová střelnice.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/7x ubytování se snídaní, vstup do bazénu, sauny/parní kabiny. Seniorský pobyt (nad 55 let): 4x/5x ubytování s polopenzí, vstup do bazénu, sauny/parní kabiny. Platí pro pobyty s nástupem v neděli a v pondělí a ukončením pobytu maximálně v pátek. Pobyt platí jen při obsazení pokoje minimálně 1 osobou nad 55 let.

Speciální nabídka

Dítě do 11,99 let na přistýlce ZDARMA. Vstup do bazénu, sauny/parní kabiny, stolní tenis, fitness v hotelu Srní ZDARMA. Úschovna kol a lyží ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy (poplatek Rekreační pobyt 400 Kč/noc, Seniorský pobyt 200 Kč/noc). Vánoční a silvestrovský pobyt zahrnují příplatek na vánoční večeři / silvestrovský program s bufetem.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 2-lůžkové pokoje bez balkonu, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV, telefon, WiFi internet.
 • 2-lůžkové pokoje s balkonem, možnost přistýlky, hygienické zařízení,TV, telefon, balkon, WiFi internet.
 • Stravování: snídaně nebo polopenze formou švédského stolu (dle zvoleného typu pobytu). Stravování dle obsazenosti přímo v depandanci nebo v hotelu Srní).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: DEPANDANCE SRNÍ ***
 • Lokalita dle CK: Šumava
 • Místo dle CK: Srní

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 457
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

4/ 5 10 recenzí


Kateřina leden 2020
Pobyt v Srní. Dovolená v hotelu se nám moc líbila. Jídlo bylo luxusní. Personál moc milý a ochotný. Opravdu spokojenost. ... celá recenze


Jana červenec 2019
Velmi spokojeni. Ubytování zcela splnilo naše očekávání, služby odpovídaly ceně, snídaně výborné, velký výběr, měli jsme pokoj s balkonem a výhlede... celá recenze


Pavel srpen 2017
Hotel Srní. Spokojenost s pobytem, hotel splnil očekávání. Lokalita vhodná pro turistiku po okolí.... celá recenze

Nezávazná objednávka

DEPANDANCE SRNÍ
    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Cena
2 670 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 457

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 670 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
1 340 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč