Hotel Srní

  Česko, Plzeňský kraj, Srní

5/5

hotel Srní 4 a depandance Šumava 3, Srní, odpočinek na Šumavě

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu.

Ubytování

dvou-čtyřlůžkové pokoje bez balkonu (balkon za příplatek), sociální zařízení, TV-SAT, telefon, radio, Wi-Fi.

Stravování

snídaně + večeře formou bufetu.

Vybavení

výtah, recepce, restaurace, lobby bar, bar, kavárna, vinárna, snack bar, vnitřní bazén, víceúčelová sportovní hala (tenis, košíková, florbal a další), trezor za poplatek, směnárna, dětský koutek, internetový koutek za poplatek, informační služba, Wi-Fi, půjčovna kol / lyží, úschovna kol/lyží, půjčovna sportovního vybavení, parkoviště.

Wellness

vnitřní bazén 25 x 12.5 metrů, sauna, parní sauna. Masáže za poplatek.

Sport a zábava

bowling, stolní tenis, tenisový vnitřní kurt, squash, golfový trenažér, tělocvična, stolní hry, videohry. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras. V létě se využívají k pěším nebo cyklovýletům, v zimě jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 400/den - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • 3 dny/2 noci ubytování za osobu, 2x polopenzi, 1x oběd (menu 3-chody nebo balíček na cestu), mapku blízkého okolí, neomezený vstup do Wellness, stolní tenis, fitness, Wi-Fi, úschovnu kol nebo lyží, zapůjčení županu, parkovné.

Základní cena nezahrnuje

  • zapůjčení pantoflí Kč 50/ den, místní poplatek Kč 20/ osoba a noc – platby na místě. Příplatek za balkon Kč 250/ osoba a pobyt – platba v cestovní kanceláři.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: hotel Srní 4 a depandance Šumava 3, Srní, odpočinek na Šumavě
  • Lokalita dle CK: Jižní Čechy
  • Místo dle CK: Srní

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 812 277
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

5/ 5 9 recenzí


Kateřina leden 2020
Pobyt v Srní. Dovolená v hotelu se nám moc líbila. Jídlo bylo luxusní. Personál moc milý a ochotný. Opravdu spokojenost. ... celá recenze


Jana červenec 2019
Velmi spokojeni. Ubytování zcela splnilo naše očekávání, služby odpovídaly ceně, snídaně výborné, velký výběr, měli jsme pokoj s balkonem a výhlede... celá recenze


Pavel srpen 2017
Hotel Srní. Spokojenost s pobytem, hotel splnil očekávání. Lokalita vhodná pro turistiku po okolí.... celá recenze

Nezávazná objednávka

hotel Srní 4 a depandance Šumava 3, Srní, odpočinek na Šumavě
  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Cena
2 840 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 812 277

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 840 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč