200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel St. Nikolai ***

POLOHA

Hotel leží na klidném místě, cca 150 m od pěkné písčité severní pláže (lehátka a slunečníky za poplatek) prázdninového letoviska Primorsko. Do centra městečka je to cca 1 km, nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 200 m. Na letiště v Burgasu je to cca 65 km.

POPIS:

Nový hotel s přátelskou atmosférou je velmi vkusně a elegantně vybaven. Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, dětský bazén a velmi pěkný bazén s integrovanou jacuzzi zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

POKOJE:

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, miniledničku, SAT-TV a balkon. Na recepci možnost pronájmu bezpečnostní schránky zdarma. V hotelu je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

SPORT A ZÁBAVA:

Přímo v hotelu je možnost zahrát si za poplatek kulečník a minifotbal. V Primorsku se nachází spousta restaurací, kaváren, diskoték, obchůdků a také zábavní aquapark. Na pláži možnost využití vodních sportů – padáky, jízda na banánu, šlapadla, vodní lyže atd.

STRAVOVÁNÍ:

Snídaně nebo možnost polopenze (večeře formou servírovaného menu – salát, hlavní jídlo a dezert).

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Primorsko